Rotterdam
Hull
Trajekty do Anglicko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Rotterdam do Hull

Linka Rotterdam Hull spája Holandsko s Anglicko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, P&O Ferries. Plavba sa uskutočňuje 7 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 11 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Rotterdam Hull sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Holandsko do Anglicko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Rotterdam do Hull?

Čas prepravy trajektom z Rotterdam do Hull je približne 11h 30m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Rotterdam do Hull?

Cena trajektu z Rotterdam do Hull sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Rotterdam do Hull je 671 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Rotterdam a Hull?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Rotterdam do Hull a toto je
  • P&O Ferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Rotterdam do Hull?

Rezervujte si trajekty z Rotterdam do Hull prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Rotterdam do Hull?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Rotterdam do Hull s
  • P&O Ferries

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Rotterdam do Hull?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Rotterdam do Hull s
  • P&O Ferries

Môžete vziať na trajekt z Rotterdam do Hull domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • P&O Ferries

Aká je vzdialenosť z Rotterdam do Hull?

Vzdialenosť medzi Rotterdam a Hull je približne 285 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Rotterdam

Rotterdam je druhé najväčšie mesto v Holandsku a je jedným z najväčších prístavov na svete. Nachádza sa v provincii Južné Holandsko v západnej časti krajiny a južne od mesta Randstad. Od svojho založenia v 13. storočí sa rozrástlo na významné medzinárodné obchodné centrum. Nepochybne významnú rolu mal na tom aj prístav, ktorý má strategickú polohu v delte riek Rýn-Masa-Šelda v Severnom mori, ako aj jeho cestné, letecké, železničné a vnútrozemské vodné komunikácie. Možno i vďaka tomu je toto mesto často označované za „bránu do Európy“. Mesto má svoj vlastný orchester – Rotterdamskú filharmóniu, ktorá sídli vo veľkej kongresovej a koncertnej budove De Doelen – ako aj niekoľko divadiel a komplex Ahoy Rotterdam, ktorý sa využíva na popové koncerty, výstavy a niektoré športové podujatia. Vďaka svojej kultúrnej ponuke bol Rotterdam v roku 2001 vyhlásený za Európske hlavné mesto kultúry.

Prístav mesta je prevažne nákladným prístavom, ale ponúka aj plavby osobnej dopravy trajektom do britského mesta Hull za približne 11 hodín. Medzi zariadenia v prístave patria reštaurácie, kaviarne, ako i zmenáreň a k dispozícii je bezbariérový prístup.


Sprievodca prístavom Hull

Mesto Hull alebo celým menom Kingston-Upon-Hull, je prístavné mesto na sútoku rieky Hull a ústí rieky Humber a bol vstupnou bránou do jadra Anglicka od rímskych čias. Mesto bolo založené kráľom Edwardom I. (1272 - 1307), ktorý potreboval bezpečný prístav na zásobovanie armády, ktorá v tom čase bojovala proti Škótom.

Dnešný Hull je veľkým moderným a rušným mestom s množstvom obchodov a zariadení. V meste sa nachádza niekoľko ulíc bez premávky, čo z neho robí príjemné miesto na potulovanie sa a užívanie si zábavy pod holým nebom počas jari a leta. Presklené nákupné centrum na nábreží Princes Quay je jedným z najkrajších v krajine a zdá sa, akoby stúpalo z vody a uhniezdilo sa nad dokom Prince's Dock. Ako jedno z najväčších nákupných centier tejto oblasti spája starú a novú časť mesta, s prepojením s jadrom mesta, z ktorého sa naskytajú očarujúce výhľady na vynovené prístavné doky.


Rotterdam až Hull Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 20/05/2024 a 26. 5. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
P&O Ferries Mini Cruise 20:30 08:00 11 hodín 30 minút Út
P&O Ferries 20:30 08:30 12 hodín Mon
P&O Ferries 20:30 09:00 12 hodín 30 minút Sun
P&O Ferries Mini Cruise 20:30 09:00 12 hodín 30 minút Mon, Sun
P&O Ferries 21:00 08:30 11 hodín 30 minút St, Čt, Pi
P&O Ferries Mini Cruise 21:00 08:30 11 hodín 30 minút St, Čt, Pi
P&O Ferries 21:00 09:00 12 hodín Sat
P&O Ferries Mini Cruise 21:00 09:00 12 hodín Sat

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.