Trajekty z Huelva do Santa Cruz de Tenerife

Linka Huelva Santa Cruz de Tenerife spája Španielsko s Tenerife. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Fred Olsen Express. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 44 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Huelva Santa Cruz de Tenerife sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Huelva - Santa Cruz de Tenerife

  • Fred Olsen Express
    • 2 plavby týždenne 44 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Huelva Santa Cruz de Tenerife

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Huelva Santa Cruz de Tenerife je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Huelva

Huelva je hlavným mestom provincie Huelva v autonómnej oblasti Andalúzia v juhozápadnej časti Španielska. Toto prístavné mesto leží v Cádizskom zálive, kam ústia rieky Odiel a River Tinto. História mesta siaha až do roku 3000 pred naším letopočtom. Bolo tu nájdené množstvo rímskych artefaktov a kedysi sa tu nachádzala aj rímska mincovňa.

Návštevníci mesta majú možnosť prezrieť si miesta, ktoré majú súvislosť s Krištofom Kolombom - Moguer, Palos de la Frontera a kláštor La Rábida. V časti mesta zvanej "Contado" sú zase krásne stavby barokovej architektúry. Jedným z vrcholov mesta v kultúrnom kalendári je púť El Rocio, ktorá bola vyhlásená za miesto medzinárodného turistického záujmu.

Trajektový terminál sa nachádza vo vonkajšej časti prístavu a je prístupný bezplatnými autobusovými transfermi, ktoré prevážajú cestujúcich z prístavu do centra mesta Huelva a naopak.