Trajekty z Huelva do Santa Cruz de Tenerife

Trajektová trasa Huelva Santa Cruz de Tenerife spája Španielsko s Tenerife a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Fred Olsen Express sa plaví 2 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 31 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti FRS VI sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 37 hod 20 min.

Celkovo je tu 3 plavieb týždeň na trase z Huelva Santa Cruz de Tenerife medzi Španielsko a Tenerife. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Huelva - Santa Cruz de Tenerife

  • Fred Olsen Express
    • 2 plavby týždenne 31 hod 30 min
    • Zistiť cenu
  • FRS VI
    • 1 plavba týždenne 37 hod 20 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Huelva Santa Cruz de Tenerife

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Huelva Santa Cruz de Tenerife je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Huelva

Huelva je hlavným mestom provincie Huelva v autonómnej oblasti Andalúzia v juhozápadnej časti Španielska. Toto prístavné mesto leží v Cádizskom zálive, kam ústia rieky Odiel a River Tinto. História mesta siaha až do roku 3000 pred naším letopočtom. Bolo tu nájdené množstvo rímskych artefaktov a kedysi sa tu nachádzala aj rímska mincovňa.

Návštevníci mesta majú možnosť prezrieť si miesta, ktoré majú súvislosť s Krištofom Kolombom - Moguer, Palos de la Frontera a kláštor La Rábida. V časti mesta zvanej "Contado" sú zase krásne stavby barokovej architektúry. Jedným z vrcholov mesta v kultúrnom kalendári je púť El Rocio, ktorá bola vyhlásená za miesto medzinárodného turistického záujmu.

Trajektový terminál sa nachádza vo vonkajšej časti prístavu a je prístupný bezplatnými autobusovými transfermi, ktoré prevážajú cestujúcich z prístavu do centra mesta Huelva a naopak.