Ios
Tinos
Trajekty do Kykladské ostrovy
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Ios do Tinos

Trajektová trasa Ios Tinos spája Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti SeaJets sa plaví 3 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 40 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Golden Star Ferries sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 2 hodín 50 minút.

Celkovo je tu 28 plavieb týždeň na trase z Ios Tinos medzi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Ios do Tinos?

Čas prepravy trajektom z Ios do Tinos je približne 3h 15m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Ios do Tinos?

Cena trajektu z Ios do Tinos sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Ios do Tinos je 120 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Ios a Tinos?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Ios do Tinos. Toto je
  • SeaJets
  • Golden Star Ferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Ios do Tinos?

Rezervujte si trajekty z Ios do Tinos prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Ios do Tinos?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Ios do Tinos s
  • Golden Star Ferries

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Ios do Tinos?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Ios do Tinos s
  • Golden Star Ferries

Môžete vziať na trajekt z Ios do Tinos domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Golden Star Ferries

Aká je vzdialenosť z Ios do Tinos?

Vzdialenosť medzi Ios a Tinos je približne 47 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Ios

Ios je grécky ostrov, ktorý patrí do skupiny Kykladských ostrovov ležiciach v Egejskom mori. Nachádza sa medzi ostrovmi Naxos a Santorini. Ostrov je hornatý s útesmi ťahajúcimi sa až k moru na väčšine stranách ostrova. Na severozápadnom pobreží je prístav, ktorý je len kúsok od dediny Chora. Cesta medzi dedinkou Chora a prístavom trvá asi 15 minút pešo po strmej ceste. Obec sa vyznačuje úzkymi cestami a ulicami, kde sú bary, reštaurácie, obchody a nočné kluby.

Trajekty sa plavia do prístavov Pireus a Rafina s dobou plavby v rozmedzí od 4 1/2 hodiny až do 8 hodín, v závislosti od typu trajektu, trate a destinácie. Počas letných mesiacov je Ios prepojený trajektovými linkami aj s ostatnými Kykladskými ostrovmi.


Onboard the ferries

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.