COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Golden Star Ferries

Golden Star Ferries prevádzkuje sezónne trajekty v Grécku, ktoré spájajú grécku pevninu s kykladskými ostrovmi v Egejskom mori, súostrovím, ktoré zahŕňa obľúbené dovolenkové destinácie akými sú ostrov Mykonos a Santorín.

Golden Star Ferries svoju prevádzku začali v roku 2011 a disponujú jednou z najmodernejších flotíl v Egejskom mori. Jej lode sú vhodné pre moderného cestujúceho, zameriavajúc sa na rýchlosť, bezpečnosť a spoľahlivosť. Rozsiahly plavebný poriadok ponúka rýchle a pravidelné trasy medzi prístavom Rafina a archeologicky bohatými ostrovmi Kykladami, prevádzkované štýlovými plavidlami s najmodernejším vybavením.

Loď F/B Superferry bola získaná v roku 2016 a prešla kompletnou rekonštrukciou, zvyšujúc štandard námorného cestovania v rámci Kyklád. Menšie a rýchlejšie plavidlo s názvom Super Runner bolo zakúpené v roku 2017 a vo svojom súčasnom cestovnom poriadku ponúka najrozsiahlejšie plavby na ostrov Tinos, Mykonos, Paros, Naxos, Ios a Santorín. Loď F/B Superferry II bola prvou loďou spoločnosti s kapacitou viac ako 1600 cestujúcich, miestnosť s domácim kinom, luxusnými salónikmi a rozsiahlym otvoreným priestorom na palube.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Golden Star Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Golden Star Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Golden Star Ferries

Alternatívne spoločnosti a trasy