Golden Star Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Golden Star Ferries

Golden Star Ferries prevádzkuje sezónne trajekty v Grécku, ktoré spájajú grécku pevninu s kykladskými ostrovmi v Egejskom mori, súostrovím, ktoré zahŕňa obľúbené dovolenkové destinácie akými sú ostrov Mykonos a Santorín.

Golden Star Ferries svoju prevádzku začali v roku 2011 a disponujú jednou z najmodernejších flotíl v Egejskom mori. Jej lode sú vhodné pre moderného cestujúceho, zameriavajúc sa na rýchlosť, bezpečnosť a spoľahlivosť. Rozsiahly plavebný poriadok ponúka rýchle a pravidelné trasy medzi prístavom Rafina a archeologicky bohatými ostrovmi Kykladami, prevádzkované štýlovými plavidlami s najmodernejším vybavením.

Loď F/B Superferry bola získaná v roku 2016 a prešla kompletnou rekonštrukciou, zvyšujúc štandard námorného cestovania v rámci Kyklád. Menšie a rýchlejšie plavidlo s názvom Super Runner bolo zakúpené v roku 2017 a vo svojom súčasnom cestovnom poriadku ponúka najrozsiahlejšie plavby na ostrov Tinos, Mykonos, Paros, Naxos, Ios a Santorín. Loď F/B Superferry II bola prvou loďou spoločnosti s kapacitou viac ako 1600 cestujúcich, miestnosť s domácim kinom, luxusnými salónikmi a rozsiahlym otvoreným priestorom na palube.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Golden Star Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Golden Star Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Na palube Golden Star Ferries

Všetky trasy Golden Star Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.