COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Iraklia - Koufonissi je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Iraklia - Koufonissi

    • 3 Sailings Weekly 50 min
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 25 min
    • Get price

Trajekty z Iraklia do Koufonissi

Trajektová trasa Iraklia Koufonissi spája Kykladské ostrovy s Kykladské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Blue Star Ferries sa plaví 3 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 50 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti SeaJets sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 25 minút.

Celkovo je tu 4 plavieb týždeň na trase z Iraklia Koufonissi medzi Kykladské ostrovy a Kykladské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Iraklia

Iraklia je grécky ostrov, ktorý patrí do skupiny Kykladských ostrovov v Egejskom mori. Jedná sa o malý ostrov s rozlohou 18 kilometrov štvorcových, ktorý má asi 150 obyvateľov. Ostrov leží medzi ostrovmi Naxos a Ios a v blízkosti ostrovov Schoinoussa, Koufonisi, Donoussa a Keros, ktoré všetky spoločne tvoria sústrovie Malé Kyklady. Na ostrove bolo nájdených veľa historických artefaktov, ako pozostatky osídlenia, starých hrobov, nálezy dokazujúce prítomnosť rannej Kykladskej civilizácie z 3. tisícročia pred naším letopočtom či ruiny chrámov bohyne šťastia a boha Dia, ktoré sa datujú do obdobia 4. - 2. storočia pred naším letopočtom. Na ostrove je množstvo zátok a jaskýň, ktoré slúžili ako úkryt pre pirátov a pašerákov počas tureckej okupácie.

Prístav na ostrove je Agios Georgios, z ktorého sa lode plavia do Pireusu, pričom plavba trvá od 8 do 10 hodín, v závislosti na trase. Trajektové linky premávajú aj na ďalšie ostrovy Malých Kyklád a tiež na ostrovy Naxos a Amorgos.