COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Karlovassi - Evdilos je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Karlovassi do Evdilos

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Samos do Ikaria.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Karlovassi - Evdilos

    • 6 Sailings Weekly 1 hour 10 min
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 1 hour 25 min
    • Get price

Trajekty z Karlovassi do Evdilos

Trajektová trasa Karlovassi Evdilos spája Samos s Ikaria a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Hellenic Seaways sa plaví 6 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 1 hodina 10 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti SeaJets sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 1 hodina 25 minút.

Celkovo je tu 8 plavieb týždeň na trase z Karlovassi Evdilos medzi Samos a Ikaria. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Karlovassi

Karlovassi je grécke mesto na ostrove Samos, ktoré leží v severnej oblasti Egejského mora. Mesto sa nachádza v severnej časti ostrova a ma dlhú históriu ako významné stredisko obchodu a kultúry. Bolo dobre známe pre svoje garbiarne a výrobu tabaku až do začiatku 20. storočia. Garbiarske múzeum v meste zobrazuje dlhú históriu mesta, ktorá siaha až do staroveku. Návštevníci uvidia v múzeu nástroje a metódy na spracovanie kože, ako aj to, kde boli na ostrove umiestnené garbiarne v priebehu 20. storočia. Turisti, ktorí majú záujem o architektúru v meste nájdu neoklasicistické kaštiele, ktoré možno vidieť spolu s pozostatkami veľkých kamenných tovární na pobreží "Ormos".

Z prístavu v meste premávajú trajekty na iné ostrovy, a tiež na grécku pevninu. Destinácie zahŕňajú Pireus, Chios, Fournoi, Agios Kirikos, Evdilos, Syros a Kavalu.