Kirkwall
Aberdeen
Trajekty do Škótsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Kirkwall do Aberdeen

Linka Kirkwall Aberdeen spája Orknejské ostrovy s Škótsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Northlink Ferries. Plavba sa uskutočňuje 3 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 7 hodín 15 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Kirkwall Aberdeen sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Orknejské ostrovy do Škótsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Kirkwall do Aberdeen?

Čas prepravy trajektom z Kirkwall do Aberdeen je približne 7h 15m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Kirkwall a Aberdeen?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Kirkwall do Aberdeen a toto je
  • Northlink Ferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Kirkwall do Aberdeen?

Rezervujte si trajekty z Kirkwall do Aberdeen prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Sprievodca prístavom Kirkwall

Kirkwall je najväčším a hlavným mestom Orknejských ostrovov, ktoré sa nachádzajú len kúsok od severného pobrežia Škótska. V centre mesta stojí Katedrála sv. Magnusa, založená na počesť svätého Magnusa Erlendsona, orknejského grófa v rokoch 1108-1117. Oproti katedrále sú ruiny biskupského a grófskeho paláca. V meste sú dve múzeá s množstvom historických artefaktov. Na nákupy sú ideálne ulice Albert Street a Bridge Street.

Mesto leží na hlavnom ostrove, asi 10 km od mesta Finstown, 24 km od St Margaret's Hope a 26 km od Stromness. 3 km od Kirkwall je trajektový terminál Hatston, kde operuje spoločnosť NorthLink Ferries. Kúsok od terminálu nájdete miesta na nákup či občerstvenie. Trajekty sa z prístavu plavia do Aberdeenu v Škótsku, s dobou plavby asi 6 hodín. K dispozícii sú tiež linky do Lerwicku, hlavného mesta Shetlandských ostrovov, s dobou plavby približne 7 hodín a 45 minút.


Sprievodca prístavom Aberdeen

Aberdeen je tretie najväčšie mesto v Škótsku a nachádza sa na severovýchodnom pobreží krajiny. Architektúra mesta je známa tým, že vo veľkom využíva žulu, čo viedlo k tomu, že Aberdeen je často nazývaný "mestom žuly". Mesto je tiež charakteristické svojimi 45 parkami a záhradami, kde nájdete 2 milióny ruží, 11 miliónov narcisov a 3 milióny krókusov. organizácie Royal Horticultural Society (Kráľovská botanická spoločnosť – RHS)kategórie Škótska a dvadsaťnásobku kategórie veľkých miest každý rok od roku 1968.

Prístav v Aberdeen má dobré cestné, letecké a železničné spojenie. V trajektovom termináli nájdtete kaviareň a supermarket. Terminál má tiež dobré podmienky pre cestujúcich, ktorí sú zdravotne postihnutí. Na pravidelnej linke Lerwick - Shetlandské ostrovy je čas plavby okolo 1 hodiny a 30 minút. K dispozícii sú tiež tri plavby týždenne do Kirkwall, pričom plavba trvá asi 6 hodín.


Kirkwall až Aberdeen Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 10/06/2024 a 16. 6. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Northlink Ferries 23:45 07:00 7 hodín 15 minút Út, Sat

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.