Northlink Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Northlink Ferries

Spoločnosť Northlink Ferries prepája Škótsko s jeho severnými ostrovmi Orkneje a Shetlandy.

Northlink Ferries funguje 363 dní v roku a poskytuje veľmi dôležité spojenie Škótska so severnými ostrovmi, tak pre miestnych obyvateľov ako aj turistov. Flotila Northlink, v súčasnosti v rukách spoločnosti Serco, je zložená z veľkolepých nádštandartných trajektov, ktoré Vám poskytnú pohodlie a ktorých bezpečnostné opatrenia dokonca predčujú momentálne požiadavky.

Plavba s NorthLink bude pre Vás bezpečným, luxusným a príjemným zážitkom. Harmonogram plavieb Northlink Ferries bol starostlivo pripravený pre Vaše pohodlie, aby bola cesta na severné ostrovy jednoduchšie a zábavnejšie než kedykoľvek predtým.

Lode Northlink Ferries majú k dispozícii dobre vybavené salóniky, bary a gastronomické zariadenia, ktoré ponúkajú výber z ostrovných a škótskych špecialít. Na lodi je tiež možnosť nakúpiť si v palubnej predajni, zabaviť sa či oddýchnuť si v pohodlí Vašej kajuty.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Northlink Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.