Northlink Ferries

Spoločnosť Northlink Ferries prepája Škótsko s jeho severnými ostrovmi Orkneje a Shetlandy.

Northlink Ferries funguje 363 dní v roku a poskytuje veľmi dôležité spojenie Škótska so severnými ostrovmi, tak pre miestnych obyvateľov ako aj turistov. Flotila Northlink, v súčasnosti v rukách spoločnosti Serco, je zložená z veľkolepých nádštandartných trajektov, ktoré Vám poskytnú pohodlie a ktorých bezpečnostné opatrenia dokonca predčujú momentálne požiadavky.

Plavba s NorthLink bude pre Vás bezpečným, luxusným a príjemným zážitkom. Harmonogram plavieb Northlink Ferries bol starostlivo pripravený pre Vaše pohodlie, aby bola cesta na severné ostrovy jednoduchšie a zábavnejšie než kedykoľvek predtým.

Lode Northlink Ferries majú k dispozícii dobre vybavené salóniky, bary a gastronomické zariadenia, ktoré ponúkajú výber z ostrovných a škótskych špecialít. Na lodi je tiež možnosť nakúpiť si v palubnej predajni, zabaviť sa či oddýchnuť si v pohodlí Vašej kajuty.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Northlink Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Všetky trasy Northlink Ferries