COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Koufonissi - Pireus je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Atény.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Koufonissi - Pireus

    • 6 Sailings Weekly 4 hr 55 min
    • Get price
    • 5 Sailings Weekly 4 hr 35 min
    • Get price

Trajekty z Koufonissi do Pireus

Trajektová trasa Koufonissi Pireus spája Kykladské ostrovy s Atény a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Blue Star Ferries sa plaví 6 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 4 hodín 55 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti SeaJets sa plavia 5 krát za týždeň, plavba trvá od 4 hodín 35 minút.

Celkovo je tu 11 plavieb týždeň na trase z Koufonissi Pireus medzi Kykladské ostrovy a Atény. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Koufonissi

Koufonisia je grécky ostrov patriaci do skupiny Kykladských ostrovov. Patrí pod správu Naxosu a Malých Kyklád. Ostrov leží juhovýchodne od Naxosu a západne od ostrova Amorgos. Koufonisia vlastne pozostáva z troch menších ostrovov: Kato Koufonisi, Pano Koufonisi a Keros, pričom Keros je neobývaný a je chránenou archeologickou lokalitou. Artefakty nájdené na Kerose počas 20. storočia obsahujú veľké množstvo umeleckých diel. Neobývaným miestom je Kato Koufonisi, ostrov ležiaci vedľa Pano Koufonisi, Shoinousa a Keros. Pano Koufonisi je najmenší a najhustejšie obývaný ostrov Kyklád. Malý kostol Panagia, ktorý bol postavený nad starovekými ruinami je asi najobľúbenejší pamiatkou na ostrove. Prístav na ostrove je využívaný hlavne turistickými loďami a rybárskymi člnmi. Návštevníkom ostrova sa naskytne pohľad na biely veterný mlyn, na východnej strane prístavu. Hlavným mestom ostrova je Chora, ležiaca na juhozápadnom pobreží ostrova. Nájdete tu veľa budov s typickou kykladskou architektúrou.