COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Kyllini - Poros je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Grécko do Kefalónia.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Kyllini - Poros

    • 14 plavby týždenne 1 hodina 20 min
    • Zistiť cenu
    • 5 plavby denne 1 hodina 30 min
    • Zistiť cenu

Trajekty z Kyllini do Poros

Trajektová trasa Kyllini Poros spája Grécko s Kefalónia a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Kefalonian Lines sa plaví 14 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 1 hodina 20 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Levante Ferries sa plavia 5 krát za deň, plavba trvá od 1 hodina 30 minút.

Celkovo je tu 49 plavieb týždeň na trase z Kyllini Poros medzi Grécko a Kefalónia. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Kyllini

Kyllini je grécke prístavné mesto patriace do oblasti Kastro-Kyllini. Leží na pobreží Iónskeho mora, 11 km západne od mesta Andravida, 28 km severne od Zakynthosu a 39 km severozápadne od Pyrgosu. Mesto má krásne pláže, so zlatistým pieskom, ktoré sa nachádzajú v oblasti okolo Fournia Beach. Turisti tiež obľubujú prírodné kúpele Kyllini. Jednou z turistických atrakcií v meste je hrad Chlemoutsi, ktorý má tvar šesťuholníka a vo vnútri nádvorie. Mesto je vzdialené asi 40 minút jazdy autom od starovekej Olympie.

Z prístavu je niekoľko trajektových spojení na Zakynthos, Kefalóniu, Argostoli, Poros, Ithaku a Sami.