COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Langnas - Naantali je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Alandy do Fínsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Langnas - Naantali

    • 13 Sailings Weekly 4 hr 50 min
    • Get price

Trajekty z Langnas do Naantali

Linka Langnas Naantali spája Alandy s Fínsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Finnlines. Plavba sa uskutočňuje 13 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 4 hodín 50 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Langnas Naantali sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Langnas

Langnas je prístavné mesto na východe regiónu Lumperland vo Fínsku. Mesto je sídlom najstaršieho kostola v regióne, ktorý je zasvätený svätému Ondrejovi a ktorého história siaha až do roku 1720. V roku 1960 bol v meste postavený trajektový terminál, ktorý bola navrhnutý architektom menom Bengt Lundsten. Terminál bol využívaný od roku 1965 do roku 1975, neskôr bol zatvorený a v roku 1993 úplne zrušený. Nový terminál bol postavený v roku 1999, a to hlavne z toho dôvodu, aby sa vytvoril priestor pre veľké výletné trajekty na trase Turku-Štokholm.

Z prístavu Langnas sa trajekty plavia do Štokholmu a Turku. Check-in sa pre tých, ktorí cestujú s automobilom otvárajú 30 min pred odchodom do Štokholmu a 1 hodinu pred odchodom do Turku.