Trajekty z Langnas do Naantali

Linka Langnas Naantali spája Alandy s Fínsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Finnlines. Plavba sa uskutočňuje 14 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 4 hodín 50 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Langnas Naantali sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Langnas - Naantali

  • Finnlines
    • 14 plavby týždenne 4 hod 50 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Langnas Naantali

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Langnas Naantali je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Langnas

Langnas je prístavné mesto na východe regiónu Lumperland vo Fínsku. Mesto je sídlom najstaršieho kostola v regióne, ktorý je zasvätený svätému Ondrejovi a ktorého história siaha až do roku 1720. V roku 1960 bol v meste postavený trajektový terminál, ktorý bola navrhnutý architektom menom Bengt Lundsten. Terminál bol využívaný od roku 1965 do roku 1975, neskôr bol zatvorený a v roku 1993 úplne zrušený. Nový terminál bol postavený v roku 1999, a to hlavne z toho dôvodu, aby sa vytvoril priestor pre veľké výletné trajekty na trase Turku-Štokholm.

Z prístavu Langnas sa trajekty plavia do Štokholmu a Turku. Check-in sa pre tých, ktorí cestujú s automobilom otvárajú 30 min pred odchodom do Štokholmu a 1 hodinu pred odchodom do Turku.