COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Finnlines

Finnlines disponuje rozsiahlou sieťou pravidelných trajektových spojení v Baltskom mori spájajúcich Fínsko, Alandy, Švédsko, Nemecko a Rusko.

Vedúci operátor v oblasti Baltského a Severného mora je súčasťou jednej z najväčších svetových nákladných trajektov na svete, Grimaldi Group, ktorá vlastní aj spoločnosti Minoan Lines a Grimaldi Lines. Okrem námornej dopravy ponúka Finnlines vynikajúce prístavné služby v Helsinkách a Turku, ktoré sú najdôležitejšími prístavmi vo Fínsku.

Flotila spoločnosti Finnlines je moderná a rôznorodá, pričom každá loď je schopná prepraviť rôzne množstvo cestujúcich a priemerný vek je iba 12 rokov. Každé plavidlo bolo klasifikované ako vhodné do ľadovcových vôd a určené na plavby v chladných severských podmienkach, zaručujúce pohodlie a bezpečnosť pre každého na palube. Počas vašej cesty s Finnlines si môžete vychutnať bezproblémovú atmosféru a očakávať plný rad skvelých služieb a zariadení. Na palube lodí spoločnosti Finnlines sa môžete tešiť na bezstarostnú atmosféru a očakávať celý rad skvelých služieb a zariadení.

Baltský región ponúka veľa zaujímavých a zábavných aktivít pre cestujúcich všetkých vekových kategórií a práve s Finnlines môžete objavovať nádherné scenérie a úžasné miesta, o ktorých ste možno ani netušili, že vôbec existujú.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Finnlines, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Finnlines. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Finnlines s inými trajektovými operátormi.