Finnlines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Finnlines

Finnlines disponuje rozsiahlou sieťou pravidelných trajektových spojení v Baltskom mori spájajúcich Fínsko, Alandy, Švédsko, Nemecko a Rusko.

Vedúci operátor v oblasti Baltského a Severného mora je súčasťou jednej z najväčších svetových nákladných trajektov na svete, Grimaldi Group, ktorá vlastní aj spoločnosti Minoan Lines a Grimaldi Lines. Okrem námornej dopravy ponúka Finnlines vynikajúce prístavné služby v Helsinkách a Turku, ktoré sú najdôležitejšími prístavmi vo Fínsku.

Flotila spoločnosti Finnlines je moderná a rôznorodá, pričom každá loď je schopná prepraviť rôzne množstvo cestujúcich a priemerný vek je iba 12 rokov. Každé plavidlo bolo klasifikované ako vhodné do ľadovcových vôd a určené na plavby v chladných severských podmienkach, zaručujúce pohodlie a bezpečnosť pre každého na palube. Počas vašej cesty s Finnlines si môžete vychutnať bezproblémovú atmosféru a očakávať plný rad skvelých služieb a zariadení. Na palube lodí spoločnosti Finnlines sa môžete tešiť na bezstarostnú atmosféru a očakávať celý rad skvelých služieb a zariadení.

Baltský región ponúka veľa zaujímavých a zábavných aktivít pre cestujúcich všetkých vekových kategórií a práve s Finnlines môžete objavovať nádherné scenérie a úžasné miesta, o ktorých ste možno ani netušili, že vôbec existujú.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Finnlines, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Finnlines. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Finnlines s inými trajektovými operátormi.

Na palube Finnlines

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.