Liepaja
Travemunde
Trajekty do Nemecko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Liepaja do Travemunde

Linka Liepaja Travemunde spája Lotyšsko s Nemecko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Stena Line. Plavba sa uskutočňuje 6 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 22 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Liepaja Travemunde sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Lotyšsko do Nemecko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Liepaja do Travemunde?

Čas prepravy trajektom z Liepaja do Travemunde je približne 22h. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Liepaja do Travemunde?

Cena trajektu z Liepaja do Travemunde sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Liepaja do Travemunde je 279 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Liepaja a Travemunde?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Liepaja do Travemunde a toto je
  • Stena Line

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Liepaja do Travemunde?

Rezervujte si trajekty z Liepaja do Travemunde prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Liepaja do Travemunde?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Liepaja do Travemunde s
  • Stena Line

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Liepaja do Travemunde?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Liepaja do Travemunde s
  • Stena Line

Môžete vziať na trajekt z Liepaja do Travemunde domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Stena Line

Aká je vzdialenosť z Liepaja do Travemunde?

Vzdialenosť medzi Liepaja a Travemunde je približne 626 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Liepaja

Liepaja je mesto na západe Lotyšska, na pobreží Baltského mora. Miestmi ho označujú ako "mesto, kde sa rodí vietor", pretože je tu takmer vždy veterno. Mesto sa nachádza asi 10 km od Rigy, 110 km od mesta Klaipeda, 115 km od Ventspilsu a 100 km od Saldusu. Liepaja má dlhú tradíciu v kultúrnych, umeleckých a športových podujatiach a cez leto je tu veľa festivalov. Leto zvyčajne začína plážovou párty "Summer Sound" a podujatím "Rally Kurzeme", ktoré navštívi tisíce ľudí. Ani cez zimu sa tu nebudete nudiť. Mesto hostí mnoho výstav, koncertov a ďalších tvorivých činností. Pýchou mesta sú medzinárodne známe divadlo a symfonický orchester.

Z prístavu sa plavia trajekty do Travemünde.


Sprievodca prístavom Travemunde

Nemecké mesto Lübeck je známe svojimi mnohými gotickými budovami a chutným marcipánom. Pravdepodobne najobľúbenejšou turistickou atrakciou mesta je brána Holstentor z 15. storočia s dvoma valcovými vežami, ktorá má naozaj rozprávkový vzhľad. Očarujúce stredoveké mesto leží za touto bránou a návštevníci tu môžu navštíviť mnoho ďalších historických budov, čo viedlo k tomu, že mesto bolo vyhlásené za svetové dedičstvo UNESCO v 80. rokoch minulého storočia. Väčšina najobľúbenejších atrakcií mesta sa nachádza v Starom Meste známom ako Altstadt.

V blízkosti mesta sa nachádza veľký prístav trajektov na pobreží Baltského mora v predmestskej štvrti Travemünde, kde nájdete aj niekoľko príjemných piesočnatých pláží a skutočnú atmosféru prímorského letoviska. Okolo Lübecku a na jeho mnohých verejných námestiach môžete vidieť množstvo historických a významných pamiatok. Medzi najobľúbenejšie patrí radnica z 13. storočia (Rathaus), krásny dóm z 12. storočia (lübecká katedrála), krásna palácová architektúra zámku Rantzau a Heiligen Geist Hospital, najstaršia nemocnica v Nemecku, ktorej história siaha do roku 1227.


Liepaja až Travemunde Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 17/06/2024 a 23. 6. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Stena Line 10:00 08:00 22 hodín Mon
Stena Line 22:30 20:30 22 hodín Pi, Sat

Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.