COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Lymington - Yarmouth je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Anglicko do Isle of Wight.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Lymington - Yarmouth

    • 15 Sailings Daily 40 min
    • Get price

Trajekty z Lymington do Yarmouth

Linka Lymington Yarmouth spája Anglicko s Isle of Wight. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Wightlink. Plavba sa uskutočňuje 15 krát v každom deň s dobou plavby približne 40 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Lymington Yarmouth sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Lymington

Pobrežné mesto a prístav Lymington sa nachádza na západnom brehu rieky Lymington v anglickom grófstve Hampshire. Mesto leží na južnom pobreží Anglicka, v krásnej oblasti New Forest a je z neho výhľad na mesto Yarmouth na ostrove Wight, ktoré leží v prielive Solent. Lymington je hlavným centrom pre jachting a pre tento účel má mesto k dispozícii tri prístavy. Mesto tiež hostí rad svetových pohárov vo vesliarskej regate - Royal Lymington Cup, Etchells Worlds, Macnamara's Bowl and Source Regatta.

Hlavná ulica v Lymingtone prešla v posledných rokoch veľkými zmenami. Lokálne, nezávislé obchodíky boli nahradené veľkými obchodnými reťazcami a kaviarňami. Stále tu ale nájdete miestny trh, ktorý je súčasťou trhu pre producentov v celej oblasti New Forest. Koná sa v Masonic Hall raz za mesiac počas sezóny. Vo vydláždených uličkách, ktoré vedú dole k moru, je množstvo obchodov určených pre námorníkov .

Trajekty z Lymingtonu do prístavu Yarmouth premávajú už od 19. storočia. Od roku 1990 sú prevádzkované spoločnosťou Wightlink. Plavba trvá asi 40 minút.