Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3307 trasách a z 697 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Isle of Wight

Najväčší ostrov Anglicka, Isle of Wight sa nachádza asi 3 míle od pevniny a je oddelený od Hampshire Solentskou úžinou.

Ak zoberieme do úvahy fakt, že Isle of Wight má rozlohu len 147 štvorcových míľ, je prekvapujúce, že sa tu dá nájsť take množstvo toho, čo sa dá vidieť a robiť po celý rok - od medzinárodne uznávaných hudobných festivalov, ako je Bestival či Isle of Wight Festival až po športové podujatia, ako Cowes Week, kde 7 dní súťažia tí najlepší z jachtárskeho sveta. Takže iba kúsok od Solentskej úžiny nájdete pre každého niečo.

Existuje niekoľko trajektových prepráv a trás, ktoré umožňujú miliónom návštevníkov z celej Británie i mimo nej dostať sa na Isle of Wight.

Trajektové služby poskytuje Red Funnel, pôvodná spoločnosť z Isle of Wight, ktorá má tradíciu trvajúcu už stovky rokov. K dispozícii má modernú flotilu pre pasažierov aj vozidlá. Spoločnosť Wightlink ponúka spojenie medzi pevninou a the Isle of Wight s tromi trasami a asi päťdesiat tisíc plavbami ročne. Je tu aj spoločnosť Hovertravel, ktorá sa plaví cez Solent zo Southsea a poskytuje najdlhšiu dobu na svete plavbu na jedinom komerčnom vznášadle v Európe.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • Red Funnel
    • Zistiť cenu
  • Wightlink
    • Zistiť cenu
  • Hovertravel
    • Zistiť cenu

Trasy a prístavy v Isle of Wight