Mahon
Barcelona
Trajekty do Španielsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Mahon do Barcelona

Trasa trajektu z Mahon Barcelona spája Menorca s Španielsko a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Trasmediterranea prevádzkuje svoje plavby 7 krát týždeň, Grandi Navi Veloci 6 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Trasmed GLE je k dispozícii 8 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 21 plavby týždeň na trase z Mahon Barcelona medzi Menorca a Španielsko, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Alternatívy trajektov z Mahon do Barcelona

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Menorca do Španielsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Mahon do Barcelona?

Čas prepravy trajektom z Mahon do Barcelona je približne 7h 15m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Mahon do Barcelona?

Cena trajektu z Mahon do Barcelona sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Mahon do Barcelona je 222 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Mahon a Barcelona?

Existuje 3 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Mahon do Barcelona. Toto je
  • Trasmediterranea
  • Grandi Navi Veloci
  • Trasmed GLE

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Mahon do Barcelona?

Rezervujte si trajekty z Mahon do Barcelona prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Mahon do Barcelona?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Mahon do Barcelona s
  • Grandi Navi Veloci
  • Trasmed GLE

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Mahon do Barcelona?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Mahon do Barcelona s
  • Grandi Navi Veloci
  • Trasmed GLE

Aká je vzdialenosť z Mahon do Barcelona?

Vzdialenosť medzi Mahon a Barcelona je približne 153 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Mahon

Španielske mesto Mahon je hlavným mestom ostrova Menorca, ktorý je súčasťou Baleárskych ostrovov. Mahon leží na východnom pobreží ostrova. Je to hlavný prístav ostrova a druhý najhlbší prírodný prístav na svete, ktorý zasahuje asi 11 km do vnútrozemia. Mesto je typické svojou architektúrou, ktorá je kombináciou starých a nových prvkov. Odráža španielsku históriu, rovnako ako históriu samotného ostrova, a je to viditeľné najmä na budovách a v múzeách. V centre Mahon je námestie Placa de S'Esplanada, čo je ideálne miesto na posedenie v niektorej z kaviarní, ktoré sa nachádzajú v okolí námestia. Ak prejdete z námestia na promenádu Carrer d'Isabel II, naskytne sa Vám nádherný pohľad na prístav. Pri prechádzke uličkami majú turisti možnosť vidieť elegantné georgiánske domy s výhľadom na prístav. Najväčšie múzeum ostrova, Museu de Menorca, zobrazuje archeologickú minulosť ostrova a rovnako tu je k dispozícii zbierka výtvarného umenia.

Trajektový prístav Mahon má celoročné spojenie so španielskou pevninou (Barcelona a Valencia). Trajekty rovnako premávajú do Palmy a na Alcudiu, Mallorcu a Ibizu. V letnej sezóne sú tiež možné plavby do Ciutadelly.


Sprievodca prístavom Barcelona

Španielske mesto Barcelona leží na pobreží Stredozemného mora, medzi ústiami rieky Llobregat a riekou Besos, a na západe je ohraničené pohorím Serra Collserola. Mesto je hlavným mestom autonómneho regiónu Katalánsko a po Madride je druhým najväčším mestom v Španielsku. Mesto pochádza z obdobia, kedy bolo založené ako rímske mesto a neskôr v stredoveku sa stalo hlavným mestom grófstva Barcelona. Dnes je mesto veľmi obľúbenou turistickou destináciou a kultúrnym centrom a je známe najmä vďaka svojim architektonických skvostom od Antoniho Gaudího a Lluisa Domenecha i Montaneru, ktoré boli vyhlásené za svetové dedičstvo UNESCO.

V Barcelone sa dá vidieť a zažiť mnoho vecí vrátane Národného múzea umenia Katalánska, ktoré obsahuje zbierku románskeho umenia, či barcelonské Múzeum súčasného umenia so zbierkami katalánskeho a španielskeho umenia po roku 1945. V meste môžete navštíviť aj umeleckú nadáciu Fundació Joan Miró, Picassovo múzeum a Fundació Antoni Tàpies, ktoré uchovávajú významné zbierky týchto svetoznámych umelcov, či múzeum Can Framis, ktoré sa zameriava na katalánske umenie po roku 1960, ktoré vlastní nadácia Fundació Vila Casas.

Z mestského prístavu, ktorého móla sa nachádzajú v blízkosti centra mesta, odchádzajú trajekty na Mallorku, Ibizu a do Maroka (Tangier Med).


Mahon až Barcelona Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 13/05/2024 a 19. 5. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Grandi Navi Veloci 11:00 18:45 7 hodín 45 minút Čt, Sat
Grandi Navi Veloci 11:00 19:00 8 hodín St, Pi
Trasmed GLE 11:00 19:00 8 hodín St, Čt, Pi, Sat
Grandi Navi Veloci 19:30 07:00 11 hodín 30 minút Mon
Trasmed GLE 19:30 07:00 11 hodín 30 minút Mon

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.