Trasmed GLE
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trasmed GLE

Trasmed, predtým známy ako Trasmediterranea, prevádzkuje rozsiahlu sieť trajektových trás spájajúcich Španielsky polostrov z miest ako Valencia a Barcelona s Baleárskymi ostrovmi. Medzi obľúbené destinácie patrí Ibiza a Malorka.

Spoločnosť Trasmed (Trasmediterranea) bola založená v roku 1917 a v roku 2002 ju získala spoločnosť Acciona. V roku 2021 spoločnosť odkúpila Grimaldi Logistica Espana (GLE), pretože skupina Grimaldi naďalej posilňuje svoje vedúce postavenie v Stredomorí. Trajekty sú vybavené tak, aby poskytovali najvyšší komfort, aby ich pasažieri považovali cestu za atraktívnu súčasť svojej dovolenky. Trasmed GLE je prepravná spoločnosť priateľská k zvieratám s kajutami pre domácich miláčikov a prístupnými priestormi pre vašich miláčikov, takže môžete cestovať do baleárskeho raja so svojím najlepším chlpatým priateľom.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Trasmed GLE s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Trasmed GLE

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.