COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Marettimo - Levanzo je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Prevádzkovatelia trajektov na trase Marettimo - Levanzo

    • 5 Sailings Weekly 1 hour 55 min
    • Get price
    • 4 Sailings Daily 30 min
    • Get price

Trajekty z Marettimo do Levanzo

Trajektová trasa Marettimo Levanzo spája Egadské ostrovy s Egadské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Siremar sa plaví 5 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 1 hodina 55 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Liberty Lines Fast Ferries sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 30 minút.

Celkovo je tu 33 plavieb týždeň na trase z Marettimo Levanzo medzi Egadské ostrovy a Egadské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Marettimo

Taliansky ostrov Marettimo je jedným z Egadských ostrovov, ktoré ležia v Stredozemnom mori západne od Sicílie. Je to druhý najväčší z Egadských ostrovov a má asi 300 obyvateľov, čo sa zvyšuje zhruba na 700 v lete, keď je turistická sezóna v plnom prúde. Cestovný ruch, tradičné remeslá a rybolov sú hlavným zdrojom príjmov pre obyvateľov ostrova. V rímskych dobách bol ostrov dôležitým pozorovacím bodom, čo je aj dôvod, prečo tu nájdete archeologickú pamiatku Casa Romana. Dajú sa odtiaľto pozorovať lode plaviace sa medzi Talianskom a severnou Afrikou a Talianskom a Španielskom. V blízkosti Casa Romana je zrekonštruovaný byzantsko-normandský kostol, ktorý určite stojí za návštevu. Tiež tu nájdete niekoľko pôsobivých jaskýň, ktoré sú rozmiestnené po celom pobreží ostrova. Pri západnom pobreží je veľa lokalít s krištáľovo čistou vodou, ideálnych na kúpanie, hoci sú prístupné len loďou.

Marettimo je vzdialené asi 40 minút od prístavu Favignana a hodinu od Trapani.