Siremar
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Siremar

Siremar prevádzkuje osobnú trajektovú dopravu medzi Sicíliou v južnom Taliansku a okolitými ostrovmi Ustica a Pantelleria, rovnako ako na Liparské, Egadské a Pelagické ostrovy od roku 1975.

Flotila Siremaru sa skladá z 18 plavidiel. Moderné hydroplány a veľké trajekty sú využívané na dlhšie trasy. Najväčšia loď, Isola di Stromboli, je schopná prepraviť až 802 cestujúcich, plaví sa rýchlosťou 33 uzlov a ponúka rýchlu a príjemnú plavbu.

Všetky trajekty sa môžu pochváliť plne klimatizovanými pohodlnými sedadlami a sú schopné prepraviť veľký počet vozidiel, od motocyklov a automobilov až po karavany a nákladné automobily, takže je ešte jednoduchšie dostať sa na niektorý z obľúbených talianskych ostrovov.

Siremar povoľuje cestovať so zvieratami, ale všetci okrem tých, čo potrebujú vodiaceho psa musia stáť vo vyhradených priestoroch alebo dať svojich zvieracích miláčikov do chovných staníc, ktoré sú na palube k dispozícii.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Siremar, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Siremar na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Siremar s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Siremar

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.