COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Liberty Lines Fast Ferries

Spoločnosť Liberty Lines, predtým známa ako Justice Lines, je jedným z popredných trajektových prevádzkovateľov v Taliansku, ktorý prepája pevninu a Liparské, Pelagické a Egadské súostrovia, rovnako ako pevninu a Sicíliu, Usticu a Pantelériu.

Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 1993 a pôvodne ponúkala plavby medzi Neapolom a rôznymi ostrovmi v Tyrhénskom mori. Od tej doby sa Liberty Lines rozrástla a v súčasnosti je jedným z najväčších operátorov v krajine. Je to vďaka činnosti viac ako 30 vysokorýchlostných krídlových lodí a katamaránov, ktoré pravidelne prechádzajú bezpečnostnou kontrolou, rovnako ako aj vďaka 600 člennej posádke, ktorá poskytuje špičkové služby pre viac ako jeden a pol milióna cestujúcich ročne.

Super Admiral, krídlový trajekt schopný prepraviť viac než 350 cestujúcich, sa pýši najnovšími technológiami, ktoré neustále zvyšujú štandard v rámci talianskeho trajektového priemyslu. Každé plavidlo vo flotile spoločnosti má plne klimatizované kajuty, TV, sklopné sedadlá a palubné bary, čo Vám zaistí rýchlu, pohodlnú a príjemnú plavbu vždy, keď sa rozhodnete využiť služby Liberty Lines.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Liberty Lines Fast Ferries, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Liberty Lines Fast Ferries. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Liberty Lines Fast Ferries s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Liberty Lines Fast Ferries