Liberty Lines Fast Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Liberty Lines Fast Ferries

Spoločnosť Liberty Lines, predtým známa ako Justice Lines, je jedným z popredných trajektových prevádzkovateľov v Taliansku, ktorý prepája pevninu a Liparské, Pelagické a Egadské súostrovia, rovnako ako pevninu a Sicíliu, Usticu a Pantelériu.

Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 1993 a pôvodne ponúkala plavby medzi Neapolom a rôznymi ostrovmi v Tyrhénskom mori. Od tej doby sa Liberty Lines rozrástla a v súčasnosti je jedným z najväčších operátorov v krajine. Je to vďaka činnosti viac ako 30 vysokorýchlostných krídlových lodí a katamaránov, ktoré pravidelne prechádzajú bezpečnostnou kontrolou, rovnako ako aj vďaka 600 člennej posádke, ktorá poskytuje špičkové služby pre viac ako jeden a pol milióna cestujúcich ročne.

Super Admiral, krídlový trajekt schopný prepraviť viac než 350 cestujúcich, sa pýši najnovšími technológiami, ktoré neustále zvyšujú štandard v rámci talianskeho trajektového priemyslu. Každé plavidlo vo flotile spoločnosti má plne klimatizované kajuty, TV, sklopné sedadlá a palubné bary, čo Vám zaistí rýchlu, pohodlnú a príjemnú plavbu vždy, keď sa rozhodnete využiť služby Liberty Lines.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Liberty Lines Fast Ferries, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Liberty Lines Fast Ferries. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Liberty Lines Fast Ferries s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Liberty Lines Fast Ferries

Liberty Lines Fast Ferries routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.