COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Marseille - Alžír je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Marseille do Alžír

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Francúzsko do Alžírsko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Marseille - Alžír

    • 3 Sailings Weekly 19 hr
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 21 hr
    • Get price

Trajekty z Marseille do Alžír

Trajektová trasa Marseille Alžír spája Francúzsko s Alžírsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Algerie Ferries sa plaví 3 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 19 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Corsica Linea sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 21 hodín.

Celkovo je tu 4 plavieb týždeň na trase z Marseille Alžír medzi Francúzsko a Alžírsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Marseille

Marseille je prístavné mesto na pobreží Stredozemného mora na juhu Francúzska. Je to druhé najväčšie mesto a najväčší obchodný prístav Francúzska. Od starého prístavu až po časť Reformes Quarter sa ťahá hlavná dopravná tepna mesta. Pri vchode do starého prístavu sú dve veľké pevnosti, Fort Saint Nicolas na juhu a Fort Saint Jean na severe. Frioulské súostrovie je skupina 4 ostrovov v Stredozemnom mori, pri francúzskom pobreží. Na jednom z ostrovov je pevnosť Chateau d'If, ktorá sa preslávila románom Alexandra Dumasa Gróf Monte Cristo. Centrum mesta má množstvo uličiek, pričom najpozoruhodnejšími sú Rue St Ferreol, Cours Julien v blízkosti konzervatória, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves (mimo starého prístavu) a oblasť okolo Hotel de Ville.

Linky z Marseille prevádzkujú štyri trajektové spoločnosti, ktoré ponúkajú pravidelnú dopravu na Korziku, Sardíniu, do Alžírska a Tuniska. K dispozícii sú štyri samostatné terminály a všetky sú na juhu - "Gares Maritimes Sud". Národné terminály 1 a 2 slúžia tým, ktorí cestujú na Korziku a Sardíniu, zatiaľ čo medzinárodné terminály 3 a 4 slúžia cestujúcim do Alžírska a Tuniska.