Corsica Linea
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Corsica Linea

Corsica Linea je nový názov spoločnosti Maritima Ferries, ktorá v roku 2016 získala flotilu SNCM a ktorej cieľom je poskytovať tie najlepšie prepravné služby na francúzsky ostrov Korzika v Stredozemnom mori.

Corsica Linea vznikla po zmene akcionárov. V januári 2016 sa Patrick Rocca a jeho dcérska spoločnosť MCM stali novými majiteľmi. Po mesiacoch právneho sporu sa však konzorcium 15 akcionárov v rámci skupiny Corsica Maritima rozhodlo prevziať kontrolu nad spoločnosťou a začalo používať nový názov a iné farby lodí.

Červeno sfarbené plavidlá spoločnosti Corsica Linea poskytujú celoročnú trajektovú prepravu do Marseille, hlavného obchodného prístavu vo Francúzsku. Ponúkajú tiež pravidelné plavby do korzických prístavov Ajaccio, Propriano, Bastia a Ile Rousse, ako aj priame spojenie do prímorského letoviska Porto-Vecchio.

Vaša dovolenka sa začína v momente, keď vstúpite na palubu výletných lodí Corsica Linea. Lode sú dobre vybavené množstvom kajút a výletný trajekt Danielle Casanova môže prepraviť až 2200 cestujúcich a 700 vozidiel. Jean Nicoli bola prvá loď, ktorej farba bola zmenená na farby spoločnosti Corsica Linea od prevzatia spoločnosti. V logu nájdete korzický národný znak - maurskú tvár muža so šatkou okolo hlavy na bielom podklade.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Corsica Linea, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Corsica Linea. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Corsica Linea s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Corsica Linea

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.