COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Marseille - Bejaia je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Marseille do Bejaia

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Francúzsko do Alžírsko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Marseille - Bejaia

    • 1 plavba týždenne 20 hod
    • Zistiť cenu
    • 1 plavba týždenne 22 hod
    • Zistiť cenu

Trajekty z Marseille do Bejaia

Trajektová trasa Marseille Bejaia spája Francúzsko s Alžírsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Algerie Ferries sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 20 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Corsica Linea sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 22 hodín.

Celkovo je tu 2 plavieb týždeň na trase z Marseille Bejaia medzi Francúzsko a Alžírsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Marseille

Marseille je prístavné mesto na pobreží Stredozemného mora na juhu Francúzska. Je to druhé najväčšie mesto a najväčší obchodný prístav Francúzska. Od starého prístavu až po časť Reformes Quarter sa ťahá hlavná dopravná tepna mesta. Pri vchode do starého prístavu sú dve veľké pevnosti, Fort Saint Nicolas na juhu a Fort Saint Jean na severe. Frioulské súostrovie je skupina 4 ostrovov v Stredozemnom mori, pri francúzskom pobreží. Na jednom z ostrovov je pevnosť Chateau d'If, ktorá sa preslávila románom Alexandra Dumasa Gróf Monte Cristo. Centrum mesta má množstvo uličiek, pričom najpozoruhodnejšími sú Rue St Ferreol, Cours Julien v blízkosti konzervatória, Cours Honore-d'Estienne-d'Orves (mimo starého prístavu) a oblasť okolo Hotel de Ville.

Linky z Marseille prevádzkujú štyri trajektové spoločnosti, ktoré ponúkajú pravidelnú dopravu na Korziku, Sardíniu, do Alžírska a Tuniska. K dispozícii sú štyri samostatné terminály a všetky sú na juhu - "Gares Maritimes Sud". Národné terminály 1 a 2 slúžia tým, ktorí cestujú na Korziku a Sardíniu, zatiaľ čo medzinárodné terminály 3 a 4 slúžia cestujúcim do Alžírska a Tuniska.