COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Newhaven - Dieppe je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Anglicko do Francúzsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Newhaven - Dieppe

    • 3 Sailings Daily 4 hr
    • Get price

Trajekty z Newhaven do Dieppe

Linka Newhaven Dieppe spája Anglicko s Francúzsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, DFDS Seaways. Plavba sa uskutočňuje 21 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 4 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Newhaven Dieppe sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Newhaven

Newhaven je anglické prístavné mesto v grófstve East Sussex, na južnom pobreží Anglicka. Mesto leží pri ústí rieky Ouse, na pobreží Lamanšského prielivu. Na západnom brehu rieky je hlavná časť mesta a východne od rieky sú obytné priestory v Denton a Mount Pleasant na svahoch Downs. Na východnej strane rieky sú priemyselné zóny mesta a tri železničné stanice; Newhaven Town, Newhaven Harbour a Newhaven Marine (tá už nie v prevádzke). Nedávny sídliska došlo na západnom Quay, Harbour Heights a august Fields.

Vstup do prístavu Newhaven, ktorý je menší prístav, ktorý sa nachádza medzi dvoma piliermi, ktoré sú chránené pred silným vetrom pevnou vlnolamom na západe. Služby poskytované z prístavu odchádzajú do Dieppe na južnom východnom pobreží Francúzska. osobné zariadenie v prístave sú trochu obmedzené, ale robiť patrí výhodný obchod a kaviareň. Sú tu tiež zariadenia pre zdravotne postihnutých cestujúcich s bezbariérové toalety.