DFDS Seaways
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

DFDS Seaways

DFDS Seaways prevádzkuje rozsiahlu sieť trajektovej dopravy s plavbami do/z Veľkej Británie, Francúzska, Holandska, Dánska, Nórska a s transfermi v Baltskom mori.

Spoločnosť DFDS Seaways poskytuje osobnú trajektovú prepravu už viac ako 150 rokov a v súčasnosti má flotilu lodí, ktorá je považovaná za jednu z najväčších na svete. Začala ako parníková spoločnosť v roku 1866, kedy Carl Frederik spojil niekoľko dánskych lodných spoločností, ktoré čoskoro začali tvoriť fundamenty flotily DFDS.

DFDS Seaways poskytuje úžasné cestovateľské zážitky v podobe krátkych okružných plavieb a zároveň zabezpečuje dopravné služby pre pasažierov s vozidlom, ktorí chcú cestovať po Európe a Škandinávii.

Okrem spojení Newcastle - Amsterdam, Harwich - Esbjerg a Oslo - Kodaň, ktoré prevádzkuje už mnoho rokov, DFDS Seaways nedávno získala aj trasy spoločností Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries a DFDS Lisco. Všetky tieto plavby sa teraz uskutočňujú pod značkou DFDS Seaways.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti DFDS Seaways, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti DFDS Seaways. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme DFDS Seaways s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy DFDS Seaways

DFDS Seaways routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.