COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

DFDS Seaways

DFDS Seaways prevádzkuje rozsiahlu sieť trajektovej dopravy s plavbami do/z Veľkej Británie, Francúzska, Holandska, Dánska, Nórska a s transfermi v Baltskom mori.

Spoločnosť DFDS Seaways poskytuje osobnú trajektovú prepravu už viac ako 150 rokov a v súčasnosti má flotilu lodí, ktorá je považovaná za jednu z najväčších na svete. Začala ako parníková spoločnosť v roku 1866, kedy Carl Frederik spojil niekoľko dánskych lodných spoločností, ktoré čoskoro začali tvoriť fundamenty flotily DFDS.

DFDS Seaways poskytuje úžasné cestovateľské zážitky v podobe krátkych okružných plavieb a zároveň zabezpečuje dopravné služby pre pasažierov s vozidlom, ktorí chcú cestovať po Európe a Škandinávii.

Okrem spojení Newcastle - Amsterdam, Harwich - Esbjerg a Oslo - Kodaň, ktoré prevádzkuje už mnoho rokov, DFDS Seaways nedávno získala aj trasy spoločností Norfolkline, LD Lines, Transmanche Ferries a DFDS Lisco. Všetky tieto plavby sa teraz uskutočňujú pod značkou DFDS Seaways.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti DFDS Seaways, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti DFDS Seaways. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme DFDS Seaways s inými trajektovými operátormi.