TP Line
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

TP Line

TP LINE je chorvátsky dopravca, ktorý poskytuje pravidelné dopravné služby cez Jadranské more s 2 štátom dotovanými linkami z Dubrovníka a 3 komerčnými trajektmi zo Splitu a Makarskej. Najobľúbenejšou linkou prevádzkovanou spoločnosťou TP LINE je trajekt zo Splitu do Dubrovníka, ktorý v období od mája do októbra 2022 prepravil 70 000 cestujúcich.

V súčasnosti majú flotilu 6 vysokorýchlostných trajektov, pričom v roku 2022 zakúpili 3 nové plavidlá na prevádzku komerčných liniek po celom Chorvátsku. Tie sa nazývajú Kolovare, Aenona, Puntamika, Arta, Anastazija a Nona Ana. Každá z nich dokáže prepraviť značný počet cestujúcich počas jednej cesty a obsluhujú ich skvelé posádky s dlhoročnými skúsenosťami v námornej doprave.

Cestujúcim, ktorí cestujú so spoločnosťou TP LINE, sa odporúča, aby prišli aspoň 15 minút pred plánovaným odchodom. Presnú polohu každého trajektu možno sledovať na ich webovej stránke.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti TP Line, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti TP Line. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme TP Line s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy TP Line

TP Line routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.