Trajekty z Porto Torres do Ajaccio

Trajektová trasa Porto Torres Ajaccio spája Sardínia s Korzika a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Corsica Sardinia Ferries sa plaví 2 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 4 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Corsica Linea sa plavia 3 krát za týždeň, plavba trvá od 4 hod.

Celkovo je tu 5 plavieb týždeň na trase z Porto Torres Ajaccio medzi Sardínia a Korzika. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Porto Torres - Ajaccio

  • Corsica Sardinia Ferries
    • 2 plavby týždenne 4 hod
    • Zistiť cenu
  • Corsica Linea
    • 3 plavby týždenne 4 hod
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Porto Torres Ajaccio

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Porto Torres Ajaccio je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Ajaccio

Ajaccio je najväčšie mesto na francúzskom ostrove Korzika, kroré sa nachádza na juhozápadnom pobreží, asi 210 míľ juhovýchodne od Marseille. Prístav leží v dolnej časti kopca, ktorý poskytuje výhľad na celú Korziku a chráni prístav, a na východ od pôvodného citadely, a na severnom brehu zálivu Ajaccio. Napoleon Bonaparte bol pravdepodobne najslávnejším obyvateľom tohto mesta. Narodil v Casa Bonaparte v roku 1769 a v súčasnosti je jeho rodný dom prístupný verejnosti. Krásne jemná-posilnil budovy sa nachádza živé kaviarní a marina činí mesto ideálnym miestom na prechádzky.

Prístav v meste je hlavnou zastávkou pre plavby a je druhým najvyťaženejším vo Francúzsku, hneď po Marseille. Trajekty z prístavu odchádzajú takmer každý deň do Marseille, Toulon a Nice na francúzskej pevnine. Existujú tiež sezónne služby Livorno, Sardíniu, Calvi a Propriano. Dve hlavné prepravné spoločnosti poskytujúce tieto odkazy sú SNCM a Corsica Ferries.