P&O Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

P&O Ferries

P&O Ferries je jedným z najväčších prevádzkovateľov trajektovej prepravy vo Veľkej Británii. Má obrovskú flotilu lodí operujúcich na trasách vo Francúzsku, Belgicku, Holandsku, Írsku, Anglicku a Severnom Írsku. V roku 2012 spoločnosť oslávila svoje 175. výročie.

S veľkým množstvom plavieb po celý deň, cesta s P&O Ferries na trase Dover - Calais je naozaj tým najpohodlnejším a najflexibilnejším spôsobom ako prejsť cez kanál La Manche, a to počas celého roka.

Nastúpte na trajekt do Belgicka či Holandska cez Zeebrugge alebo Rotterdam do anglického mesta Hull a užite si jednoduchú a bezstresovú plavbu s minimálnym šoférovaním až na sever Anglicka.

Konvenčné trajekty služby P&O Ferries Irish Sea vás dostanú z Dublinu do Liverpoolu. Plavba z prístavov Cairnryan a Troon do Larne je tou najkratšou a najrýchlejšou trasou medzi Škótskom a Severným Írskom.

Množstvo rôzneho vybavenia na palube P&O Ferries vám zabezpečí relaxačnú plavbu a prispeje k tomu, aby ste do cieľa dorazili oddýchnutí a s novým elánom.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti P&O Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s P&O Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme P&O Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

P&O Ferries routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.