COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

P&O Ferries

P&O Ferries je jedným z najväčších prevádzkovateľov trajektovej prepravy vo Veľkej Británii. Má obrovskú flotilu lodí operujúcich na trasách vo Francúzsku, Belgicku, Holandsku, Írsku, Anglicku a Severnom Írsku. V roku 2012 spoločnosť oslávila svoje 175. výročie.

S veľkým množstvom plavieb po celý deň, cesta s P&O Ferries na trase Dover - Calais je naozaj tým najpohodlnejším a najflexibilnejším spôsobom ako prejsť cez kanál La Manche, a to počas celého roka.

Nastúpte na trajekt do Belgicka či Holandska cez Zeebrugge alebo Rotterdam do anglického mesta Hull a užite si jednoduchú a bezstresovú plavbu s minimálnym šoférovaním až na sever Anglicka.

Konvenčné trajekty služby P&O Ferries Irish Sea vás dostanú z Dublinu do Liverpoolu. Plavba z prístavov Cairnryan a Troon do Larne je tou najkratšou a najrýchlejšou trasou medzi Škótskom a Severným Írskom.

Množstvo rôzneho vybavenia na palube P&O Ferries vám zabezpečí relaxačnú plavbu a prispeje k tomu, aby ste do cieľa dorazili oddýchnutí a s novým elánom.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti P&O Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s P&O Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme P&O Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy P&O Ferries