COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sea Dreams

Sea Dreams je trajektová spoločnosť so sídlom na Dodekanských ostrovoch v Grécku, ktorá ponúka medziostrovné trasy a medzinárodné plavby na Marmaris na tureckej riviére, tiež známej ako Tyrkysové pobrežie.

História spoločnosti je už od roku 1960 prepojená s ostrovom Rhodos, s loďami plaviacimi sa na susedný ostrov Symi už od začatia svojej prevádzky. V roku 1994 sa začali plaviť aj do Turecka. Spoločnosť tiež vlastní množstvo medzinárodných bezpešnostných certifikátov, čo znamená, že cestujúci sú určite v bezpečných rukách.

Vlajková loď flotily je Symi, ktorá je v podstate výletnou loďou, ktorá prepája ostrovy Symi a Rodos. S celkovou kapacitou 800 pasažierov a 60 vozidiel sa môže pochváliť aj klimatizáciou, snack barom, televíznou miestnosťou a živou hudbou. Na ostrov Marmaris sa dostanete loďou King Saron, čo je moderný a štýlový katamarán, ktorý ponúka veľkú vonkajšiu plošinu s výhľadom na Egejské more i bar, ktorý ponúka rôzne občerstvenie a má kapacitu 510 pasažierov.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Sea Dreams, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Sea Dreams. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Sea Dreams s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Sea Dreams