Sea Dreams
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Sea Dreams

Sea Dreams je trajektová spoločnosť so sídlom na Dodekanských ostrovoch v Grécku, ktorá ponúka medziostrovné trasy a medzinárodné plavby na Marmaris na tureckej riviére, tiež známej ako Tyrkysové pobrežie.

História spoločnosti je už od roku 1960 prepojená s ostrovom Rhodos, s loďami plaviacimi sa na susedný ostrov Symi už od začatia svojej prevádzky. V roku 1994 sa začali plaviť aj do Turecka. Spoločnosť tiež vlastní množstvo medzinárodných bezpešnostných certifikátov, čo znamená, že cestujúci sú určite v bezpečných rukách.

Vlajková loď flotily je Symi, ktorá je v podstate výletnou loďou, ktorá prepája ostrovy Symi a Rodos. S celkovou kapacitou 800 pasažierov a 60 vozidiel sa môže pochváliť aj klimatizáciou, snack barom, televíznou miestnosťou a živou hudbou. Na ostrov Marmaris sa dostanete loďou King Saron, čo je moderný a štýlový katamarán, ktorý ponúka veľkú vonkajšiu plošinu s výhľadom na Egejské more i bar, ktorý ponúka rôzne občerstvenie a má kapacitu 510 pasažierov.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Sea Dreams, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Sea Dreams. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Sea Dreams s inými trajektovými operátormi.

Na palube Sea Dreams

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.