Sky Marine
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Sky Marine

Sky Marine, predtým známy ako Dodekanézske lietajúce delfíny, spája turecké mestá Fethiye a Bodrum s gréckymi ostrovmi Rhodos a Kos v súostroví Dodekanézy.

Sky Marine používa vysokorýchlostné krídlo nazývané Ibiscus, ktoré sa môže pochváliť maximálnou rýchlosťou tridsaťdva uzlov. Dokáže prepraviť viac ako stotridsať cestujúcich a bol navrhnutý s komplexným radom bezpečnostného a telekomunikačného vybavenia, ktoré zaisťuje, že každá plavba bude rýchla, pohodlná a úplne bez stresu.

Keď cestujete so Sky Marine, ostrov Rhodos, ktorý sa nachádza niečo vyše sedemnásť kilometrov od tureckého pobrežia, je vzdialený len hodinu a pol cesty z Fethiye.

Spoločnosť ponúka jedny z najrýchlejších trajektových plavieb v Grécku, takže preskočiť medzi krásnymi Dodekanézskymi ostrovmi a niektorými z najmalebnejších prístavných miest na tyrkysovom pobreží v juhozápadnom Turecku už nemôže byť jednoduchšie.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Sky Marine s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Na palube Sky Marine

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.