Sky Marine

Sky Marine, predtým známy ako Dodekanézske lietajúce delfíny, spája turecké mestá Fethiye a Bodrum s gréckymi ostrovmi Rhodos a Kos v súostroví Dodekanézy.

Sky Marine používa vysokorýchlostné krídlo nazývané Ibiscus, ktoré sa môže pochváliť maximálnou rýchlosťou tridsaťdva uzlov. Dokáže prepraviť viac ako stotridsať cestujúcich a bol navrhnutý s komplexným radom bezpečnostného a telekomunikačného vybavenia, ktoré zaisťuje, že každá plavba bude rýchla, pohodlná a úplne bez stresu.

Keď cestujete so Sky Marine, ostrov Rhodos, ktorý sa nachádza niečo vyše sedemnásť kilometrov od tureckého pobrežia, je vzdialený len hodinu a pol cesty z Fethiye.

Spoločnosť ponúka jedny z najrýchlejších trajektových plavieb v Grécku, takže preskočiť medzi krásnymi Dodekanézskymi ostrovmi a niektorými z najmalebnejších prístavných miest na tyrkysovom pobreží v juhozápadnom Turecku už nemôže byť jednoduchšie.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Sky Marine s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Sky Marine

Všetky trasy Sky Marine