Porovnajte trajekty z Elba do Korzika
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

O Elba

Elba je najväčším ostrovom Toskánskeho súostrovia, ktoré sa nachádza 10 km od severozápadneho pobrežia Talianska.

Elba je známa ako miesto Napoleonovho exilu v roku 1814 a tiež svojou krásnou prírodou - krýštálovo čistým morom, členitým pobrežím a nedotknutými plážami.

Rovnako sa môže pochváliť farebným podmorským svetom, ako aj krásnymi koralovými útesmi, modrými rybami, homármi, hviezdicami a dokonca aj vrakom lode, čo je raj pre potápačov.

Po dni strávenom pri mori sa určite vyberte do jedného zo zaujímavých múzeí, kde môžete nahliadnuť do bohatej histórie ostrova - nájdete tu fascinujúce archeologické nálezy alebo si môžete prezrieť sídlo Napoleona - nádhernú Villu dei Mulini.

Ako najnavštevovanejš a najpopulárnejší ostrov Toskánskeho súostrovia má Elba rozsiahlu trajektovú sieť s viacerými prístavmi poskytujúcimi plavby na okolité ostrovy a taliansku pevninu, všetky prevádzkované špičkovými trajektovými spoločnosťami.

O Korzika

Korzika je ostrov v Stredozemnom mori, ktorý sa nachádza západne od Talianska, južne od francúzskej pevniny a kúsok od severnej časti Sardínie.

Nádherné 1000 km pobrežie ostrova má viac než 200 pláží, zatiaľ čo vnútrozemie ponúka kombináciu horských scenérií, úžasné údolia a idylické hornaté dedinky, takže je jasné, prečo miestni prezývajú Korziku "ostrovom krásy".

Hoci Korzika patrí Francúzsku, je tu jedinečná atmosféra. Tá je najciteľnejšia v miestnom dialekte a v tom, že miestni obyvatelia zbožňujú flautu a hru na flautu. Keď sa však pozrieme na podobnosti s pevninou, Korzičania majú tiež radi dobré jedlo a víno, a to najmä čerstvé morské plody a údeniny.

Pozdĺž pobrežia je viacero prístavov, a vďaka výhodnej polohe ostrova v Stredozemnom mori, sú všetky na dosah z francúzskej pevniny, z Talianska a z okolitých ostrovov. Je tu veľký výber plavieb, ktoré sú časté a sú poskytované mnohými trajektovými spoločnosťami.

Koľko stoja trajekty z Elba do Korzika?

Z adresy Na Priemerná cena
Portoferraio, Elba
Bastia, Korzika
€131.31 Priemerná cena

Trajekty z Elba do Korzika

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.