Elba

Porovnajte trajekty z Elba do ostrov Pianosa

V súčasnosti existuje len jedna trasa medzi Elba a ostrov Pianosa prevádzkovaná 1 trajektová spoločnosť Rio Marina do Pianosa prevádzkuje trajekt týždenne s dobou plavby približne 1 hodina 50 minúta.

Aj keď sme venovali veľkú pozornosť tomu, aby informácie na tejto stránke boli správne, frekvencia a doba plavby na všetkých trasách sa môžu niekedy líšiť. Takže Vám odporúčame, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Elba do ostrov Pianosa medzi prístavmi Rio Marina a Pianosa.

Mapa trajektovej trasy Elba - ostrov Pianosa

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Elba do ostrov Pianosa

O Elba:

Elba je najväčším ostrovom Toskánskeho súostrovia, ktoré sa nachádza 10 km od severozápadneho pobrežia Talianska.

Elba je známa ako miesto Napoleonovho exilu v roku 1814 a tiež svojou krásnou prírodou - krýštálovo čistým morom, členitým pobrežím a nedotknutými plážami.

Rovnako sa môže pochváliť farebným podmorským svetom, ako aj krásnymi koralovými útesmi, modrými rybami, homármi, hviezdicami a dokonca aj vrakom lode, čo je raj pre potápačov.

Po dni strávenom pri mori sa určite vyberte do jedného zo zaujímavých múzeí, kde môžete nahliadnuť do bohatej histórie ostrova - nájdete tu fascinujúce archeologické nálezy alebo si môžete prezrieť sídlo Napoleona - nádhernú Villu dei Mulini.

Ako najnavštevovanejš a najpopulárnejší ostrov Toskánskeho súostrovia má Elba rozsiahlu trajektovú sieť s viacerými prístavmi poskytujúcimi plavby na okolité ostrovy a taliansku pevninu, všetky prevádzkované špičkovými trajektovými spoločnosťami.