Corsica

Porovnajte trajekty z Korzika do Elba

V súčasnosti existuje len jedna trasa medzi Korzika a Elba prevádzkovaná 1 trajektová spoločnosť Bastia do Portoferraio prevádzkuje trajekt týždenne s dobou plavby približne 1 hodina 30 minúta.

Aj keď sme venovali veľkú pozornosť tomu, aby informácie na tejto stránke boli správne, frekvencia a doba plavby na všetkých trasách sa môžu niekedy líšiť. Takže Vám odporúčame, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Korzika do Elba medzi prístavmi Bastia a Portoferraio.

Mapa trajektovej trasy Korzika - Elba

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Korzika do Elba

O Korzika:

Korzika je ostrov so zmesou množstva kultúr a s jedným z najkrajších pobreží v Európe. Ostrov leží v Stredozemnom mori, západne od Talianska a juhovýchodne od Francúzska.

Na Korzike nájdete to najlepšie, čo Stredomorie ponúka: skvelú kuchyňu, nádherné pláže, kryštálovo čistú vodu a množstvo historických pamiatok. Dopoludnie môžete stráviť opaľovaním na slnku a popoludnie si môžete užiť vodné športy, a neskôr sa poprechádzať pôvabnými mestečkami pri západe slnka, a po ceste obdivovať stredoveké citadely.

Ako ostrov v srdci Stredozemného mora je Korzika skvelou vstupnou bránou pre množstvo európskych destinácií. Pozdĺž 1000 kilometrov pobrežia je k dispozícii niekoľko trajektových prístavov, čo uľahčuje plavby do populárnych prázdninových destináciách, vrátane Francúzska, Talianska a Sardínie.

O Elba:

Tretí najväčší ostrov Talianska, Elba, zaberá väčšinu Toskánskeho súostrovia v Tyrhénskom mori.