Španielsko

Ako rezervovať trajekt z Španielsko do Alžírsko

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Španielsko do Alžírsko. Trajekty momentálne spájajú 4 prístavov v Španielsko s 4 prístavov v Alžírsko.

Je tu 15 plavieb trajektom každý týždeň plavieb na 7 Trasy trajektov trasách, ktoré sú prevádzkované 3 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Balearia, Trasmediterranea & Algerie Ferries s dobou plavby najmenej 9 hodín 1 minúta (Almería do Ghazaouet).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Španielsko a Alžírsko, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Španielsko - Alžírsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Alžírsko:

S najdlhšou hranicou na kontinente a 1644 kilometrov dlhým pobrežím s výhľadom na Stredozemné more je Alžírsko jedným z najväčších afrických drahokamov.

Alžírsko je najznámejšie svojim nádherným regiónom Sahara, ktorá zaberá viac než štyri pätiny z jeho rozlohy 2,381,741 km štvorcových. Krajina, rovnako ako väčšina ostatných severoafrických štátov, je plná starovekých ruín, ktoré sa datujú až do rímskych a byzantských čias, pričom najznámejšie je mesto Timgad, v regióne Batna.

Nájdete tu však množstvo ďalších krásnych miest. Hlavné mesto Alžír je charakteristické francúzskymi koloniálnymi budovami, Annaba ponúka dych vyrážajúce baziliky vedľa tyrkysovo sfarbených vôd a v najstaršom meste regiónu, Constantine, nájdete na každom rohu úžasné historické pamiatky.

Alžírsko má niekoľko prístavov na pobreží Stredozemného mora, čo ho dobre prepája s južnou Európou. Krajiny ako Španielsko, Francúzsko či Taliansko ponúkajú pravidelné plavby do Alžírska, pričom sú všetky prevádzkované kvalitnými trajektovými spoločnosťami.