Uruguay

Porovnajte trajekty z Uruguaj do Argentína

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Uruguaj do Argentína. Trajekty momentálne spájajú 4 prístavy v Uruguaj s 1 prístavov v Argentína.

Je tu 53 plavieb trajektom každý deň plavieb na 4 ferry routes trasách, ktoré sú prevádzkované 2 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Buquebus & Colonia Express s dobou plavby najmenej 1 hodina 15 minúta (Buenos Aires).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Uruguaj a Argentína, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Uruguaj - Argentína

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Argentína:

Argentína je rozľahlá krajina v južnej Amerike v ktorej nájdete najvyšší a najnižší bod kontinentu.

Obyvatelia ôsmeho najväčšie národa na tejto planéte sú dobre známy svojou kultúrou, futbalovou vášňou a vynikajúcimi hovädzími steakami, zatiaľ čo samotná krajina sa môže pochváliť jednými z najvyšších vrcholov Ánd, nádhernými ľadovcami v Patagónii a veľkolepými vodopádmi Iguazu Falls.

Buenos Aires je rušné hlavné mesto, kde žijú približne tri milióny obyvateľov, ktorí sú prezývaní "ľudia z prístavu". Mesto je často prirovnávané k európskym mestám kvôli jeho výnimočnej gastronómii a uliciam, ktoré majú architektúru v španielskom štýle. Je to tiež miesto, kde vzniklo tango, čo je pravdepodobne najslávnejší prínos Argentíny zvyšku sveta.

Cestovanie trajektom je jednoduchým spôsob, ako sa sem dostať cez hranice z Uruguaja, kedže sú k dispozícii časté plavby na vysokorýchlostných trajektoch, ktoré smerujú do Buenos Aires, pričom niektoré plavby trvajú len niečo málo cez hodinu.