Uruguay

Porovnajte trajekty z Uruguaj do Argentína

K dispozícii sú 2 ferry routes medzi Uruguaj a Argentína s ponukou až 13 plavby za deň. Buquebus prevádzkuje 2 routes, Trajekty premávajú na linke Montevideo do Buenos Aires 10 krát za deň, & Trajeky premávajú na linke Colonia del Sacramento do Buenos Aires 3 krát denne. Colonia Express prevádzkuje 2 routes, Trajekty premávajú na linke Montevideo do Buenos Aires 5 krát za deň, & Trajeky premávajú na linke Colonia del Sacramento do Buenos Aires 5 krát denne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Uruguaj do Argentína .

Mapa trajektovej trasy Uruguaj - Argentína

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Uruguaj do Argentína

O Argentína:

Argentína je rozľahlá krajina v južnej Amerike v ktorej nájdete najvyšší a najnižší bod kontinentu.

Obyvatelia ôsmeho najväčšie národa na tejto planéte sú dobre známy svojou kultúrou, futbalovou vášňou a vynikajúcimi hovädzími steakami, zatiaľ čo samotná krajina sa môže pochváliť jednými z najvyšších vrcholov Ánd, nádhernými ľadovcami v Patagónii a veľkolepými vodopádmi Iguazu Falls.

Buenos Aires je rušné hlavné mesto, kde žijú približne tri milióny obyvateľov, ktorí sú prezývaní "ľudia z prístavu". Mesto je často prirovnávané k európskym mestám kvôli jeho výnimočnej gastronómii a uliciam, ktoré majú architektúru v španielskom štýle. Je to tiež miesto, kde vzniklo tango, čo je pravdepodobne najslávnejší prínos Argentíny zvyšku sveta.

Cestovanie trajektom je jednoduchým spôsob, ako sa sem dostať cez hranice z Uruguaja, kedže sú k dispozícii časté plavby na vysokorýchlostných trajektoch, ktoré smerujú do Buenos Aires, pričom niektoré plavby trvajú len niečo málo cez hodinu.