Švédsko

Ako rezervovať trajekt z Švédsko do Dánsko

K dispozícii sú 2 trasy trajektov medzi Švédsko a Dánsko s ponukou až 63 plavby za týždeň. Stena Line prevádzkuje 2 trasy, Trajekty premávajú na linke Göteborg do Frederikshavn 7 krát za deň & Varberg do Grenaa približne 14 krát týždenne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Švédsko do Dánsko .

Mapa trajektovej trasy Švédsko - Dánsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Švédsko do Dánsko

O Švédsko:

Švédsko je najväčšia krajina severnej Európy. Hraničí s Nórskom na západe a s Fínskom na východe.

Švédsko je známe svojou nádhernou prírodou a tiež rušným hlavným mestom Štokholm, ktorý sa rozkladá na 14 ostrovoch prepojenými 57 mostami, a nájdete tu špičkovú svetovú módnu scénu a nádherné historické časti mesta.

Ďalej na severe nájdete nedotknutú prírodu pokrytú snehom, s vysokými horami v panoráme, husté lesy a veľké množstvo sobov či polárnu žiaru. Švédsku tiež patrí veľa krásnych ostrovov a súostroví roztrúsených v Baltskom mori.

Švédsko je výbornou vstupnou bránou pre veľké množstvo destinácií v Škandinávii a v severnej Európe. V krajine je množstvo prístavov a špičkových trajektových spoločností, a preto je cestovanie trajektom ten najpohodlnejší spôsob, ako preskúmať švédske ostrovy a okolité štáty.