Trasmapi
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trasmapi

Trasmapi je popredný poskytovateľ osobnej trajektovej prepravy medzi Baleárskymi ostrovmi Ibiza a Formentera s každoročne narastajúcim počtom lodí, plavieb a samozrejme zákazníkov.

Moderná flotila zložená z piatich trajektov umožňuje spoločnosti Trasmapi uskutočniť medzi ostrovmi Ibiza a Formentera (často nazývané Pityuské ostrovy alebo tzv. "píniové ostrovy") až osem plavieb denne. Počas dovolenkovej sezóny sa tento počet zvyšuje na viac než 20 plavieb za deň. Trajekty majú nosnosť 250 až 450 cestujúcich, pričom niektoré z nich sú schopné prepraviť aj motorové vozidlá.

Lode sa plavia 17 km dlhou cestou z prístavu na juhu Ibizy do prístavu La Savina na severe ostrova Formentera.

Všetky lode sú vybavené klimatizáciou a majú krytý priestor na sedenie. Je na nich aj otvorená horná paluba, kde sa dá opaľovať.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Trasmapi, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Trasmapi. Ak je to možné, taktiež porovnáme Trasmapi s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasmapi routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.