Trajekty z Ibiza do Formentera

Trasa trajektu z Ibiza Formentera spája Ibiza s Formentera a teraz je prevádzkovaná 5 lodnými spoločnosťami. Balearia prevádzkuje svoje plavby 31 krát deň, Trasmapi 24 krát deň, Aquabus 8 krát deň, Mediterranea Pitiusa 17 krát deň & Trajekt spoločnosti Trasmapi Car je k dispozícii 4 krát deň.

Celkovo je v ponuke 84 plavby deň na trase z Ibiza Formentera medzi Ibiza a Formentera, s 5 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Ibiza - Formentera

Priemerné ceny pre Ibiza Formentera

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Ibiza Formentera je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Ibiza

Ibiza je španielsky ostrov v Stredozemnom mori, ktorý patrí do skupiny Baleárskych ostrovov. Leží asi 80 km od pobrežia Valencie, mesta na východnom pobreží španielskej pevniny. Dôležité centrá na Ibize sú mesto Ibiza, Sant Antoni de Portmany a Santa Eularia des Riu. Historické jadro Ibizy je od roku 1999 zapísané do zoznamu svetového dedičstva UNESCO a je obľúbenou turistickou destináciou. Turisti tu môžu navštíviť renesančné budovy, budovu La Cúria, kostol Santo Domingo, hrad, Múzeum moderného umenia a nekropolu Punica del Puig des Molins.

Ostrov získal svoju reputáciu letného párty ostrova hlavne vďaka rušnému nočnému životu, s množstvom klubov a barov. Veľa ľudí navštívi ostrov len preto, aby mohli zažiť jeho bujarý nočný život. Avšak Ibiza nie je len domovom skvelých tanečných klubov. Okrem centra mesta Ibiza bola aj veľká časť ostrova vyhlásená za svetové dedičstvo UNESCO, čo zaručuje ochranu týmto krásnym a dôležitým častiam ostrova.

Trajekty premávajú z Ibizy do destinácií ako je Barcelona, Mallorca, Dénia, Palma, Valencia a Formentera.