COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ibiza - Formentera je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Ibiza do Formentera.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Ibiza - Formentera

  • 25 Sailings Daily 28 min
  • Get price
  • 21 Sailings Daily 30 min
  • Get price
  • 28 Sailings Weekly 30 min
  • Get price
  • 11 Sailings Daily 25 min
  • Get price

Trajekty z Ibiza do Formentera

Trasa trajektu z Ibiza Formentera spája Ibiza s Formentera a teraz je prevádzkovaná 5 lodnými spoločnosťami. Balearia prevádzkuje svoje plavby 25 krát deň, Trasmapi 16 krát deň, Aquabus 28 krát týždeň, Mediterranea Pitiusa 11 krát deň & Trajekt spoločnosti Trasmapi je k dispozícii 5 krát deň.

Celkovo je v ponuke 61 plavby deň na trase z Ibiza Formentera medzi Ibiza a Formentera, s 5 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Ibiza

Ibiza je španielsky ostrov v Stredozemnom mori, ktorý patrí do skupiny Baleárskych ostrovov. Leží asi 80 km od pobrežia Valencie, mesta na východnom pobreží španielskej pevniny. Dôležité centrá na Ibize sú mesto Ibiza, Sant Antoni de Portmany a Santa Eularia des Riu. Historické jadro Ibizy je od roku 1999 zapísané do zoznamu svetového dedičstva UNESCO a je obľúbenou turistickou destináciou. Turisti tu môžu navštíviť renesančné budovy, budovu La Cúria, kostol Santo Domingo, hrad, Múzeum moderného umenia a nekropolu Punica del Puig des Molins.

Ostrov získal svoju reputáciu letného párty ostrova hlavne vďaka rušnému nočnému životu, s množstvom klubov a barov. Veľa ľudí navštívi ostrov len preto, aby mohli zažiť jeho bujarý nočný život. Avšak Ibiza nie je len domovom skvelých tanečných klubov. Okrem centra mesta Ibiza bola aj veľká časť ostrova vyhlásená za svetové dedičstvo UNESCO, čo zaručuje ochranu týmto krásnym a dôležitým častiam ostrova.

Trajekty premávajú z Ibizy do destinácií ako je Barcelona, Mallorca, Dénia, Palma, Valencia a Formentera.