Venezia Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Venezia Lines

Venezia Lines je prevádzkovateľ vysokorýchlostných trajektov, ktoré operujú na severe Jadranského mora a spájajú pobrežie Talianska a Chorvátska.

Ako už jej názov napovedá, spoločnosť Venezia Lines pláva predovšetkým z talianskeho prístavu Benátky, hoci v minulosti sa plavila aj z Rimini a Bari.

Trajekty Venezia Lines sú v prevádzke od apríla do októbra, majú nosnosť 300 cestujúcich a plavba trvá medzi 2 a pol až 4 hodinami (v závislosti od trasy). Je to teda najrýchlejší dopravca spájajúci prístavy na severe Jadranského mora s priemernou rýchlosťou asi 35 uzlov.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Venezia Lines, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Venezia Lines. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Venezia Lines s inými trajektovými operátormi.

Na palube Venezia Lines

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.