Kompas
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Kompas

Atlas Kompas ponúka vysokorýchlostnú prepravu medzi romantickým talianskym mestom Benátky a chorvátskymi pobrežnými mestami Umag, Poreč, Rovinj a Pula, ktoré sa nachádzajú na Istrii, najväčšom poloostrove v Jadranskom mori.

Svojimi dvoma modernými katamaránmi - Prince of Venice a Adriatic Jet - vám spoločnosť Atlas Kompas zabezpečí príjemnú a pohodlnú cestu.

Počas plavby vám priateľskí a dobre informovaní zamestnanci poskytnú podrobné informácie o benátskych a chorvátskych pamiatkach, čo urobí z vašej plavby mimoriadne pútavý a poučný výlet.

Na palube lode Prince of Venice sú vám k dispozícii klimatizované priestory na sedenie, toalety a tri vonkajšie paluby a všetky majú nádherný výhľad na Jadranské more. Tento katamarán bol zámerne navrhnutý tak, aby bol bezpečný a stabilný aj počas zlého počasia, takže môžete relaxovať s vedomím, že ste v tých najlepších rukách.

Jedinečne navrhnutý Adriatic Jet má nosnosť až 343 cestujúcich a disponuje veľkými priestormi na sedenie, klimatizáciou, dobre vybaveným barom a množstvom bezcolných produktov.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Kompas s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Kompas routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.