COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Vlora - Brindisi je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Vlora do Brindisi

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Albánsko do Taliansko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Vlora - Brindisi

  • 6 Sailings Weekly 6 hr
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 6 hr 1 min
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 4 hr 30 min
  • Get price

Trajekty z Vlora do Brindisi

Trasa trajektu z Vlora Brindisi spája Albánsko s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Red Star Ferries prevádzkuje svoje plavby 6 krát týždeň, European Ferries 4 krát týždeň & Trajekt spoločnosti A-Ships Management S.A je k dispozícii 4 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 14 plavby týždeň na trase z Vlora Brindisi medzi Albánsko a Taliansko, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Vlora

Vlora je mesto a druhý najväčší prístav v Albánsku a nachádza sa v zálive Vlore, prívodom Jadranského mora a je takmer úplne obklopená horami. Prístav je len 130 km od pobrežia Salento v Taliansku a je najbližší akéhokoľvek prístavu do Bari. Nachádza sa pri vchode do zátoky Vlorë je neďaleký ostrov Kapre a samotné mesto je obklopené celkom malé záhrady a olivových hájov. Valonia, hmotnosť názov pre žaluď poháre získaných v susedných dubových lesov a (kvôli jej chemické deriváty), ktorý používa garbiara, odvodzuje svoj názov od Vlora, starobylé meno Vlore. Mesto sa môže vystopovať jeho histórii späť do 6. storočia BC kedy bola založená ako starovekej gréckej kolónie a bola nepretržite obývaná od tej doby. Vzhľadom k rozvoju cestovného ruchu v posledných rokoch, krčiem, nočných klubov, reštaurácií a barov sa objavili, a to najmä v oblasti "Cold Water" (Uji i Ftohte), asi 3 km od centra mesta.

Z prístavu premávajú 3 plavby týždenne do Brindisi v Taliansku s dobou plavby asi 5 hodín.