Trajekty z Vlora do Brindisi

Trasa trajektu z Vlora Brindisi spája Albánsko s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Red Star Ferries prevádzkuje svoje plavby 6 krát týždeň, European Ferries 7 krát týždeň & Trajekt spoločnosti A-Ships Management S.A je k dispozícii 7 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 20 plavby týždeň na trase z Vlora Brindisi medzi Albánsko a Taliansko, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Vlora - Brindisi

Priemerné ceny pre Vlora Brindisi

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Vlora Brindisi je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Vlora

Vlora je mesto a druhý najväčší prístav v Albánsku a nachádza sa v zálive Vlore, prívodom Jadranského mora a je takmer úplne obklopená horami. Prístav je len 130 km od pobrežia Salento v Taliansku a je najbližší akéhokoľvek prístavu do Bari. Nachádza sa pri vchode do zátoky Vlorë je neďaleký ostrov Kapre a samotné mesto je obklopené celkom malé záhrady a olivových hájov. Valonia, hmotnosť názov pre žaluď poháre získaných v susedných dubových lesov a (kvôli jej chemické deriváty), ktorý používa garbiara, odvodzuje svoj názov od Vlora, starobylé meno Vlore. Mesto sa môže vystopovať jeho histórii späť do 6. storočia BC kedy bola založená ako starovekej gréckej kolónie a bola nepretržite obývaná od tej doby. Vzhľadom k rozvoju cestovného ruchu v posledných rokoch, krčiem, nočných klubov, reštaurácií a barov sa objavili, a to najmä v oblasti "Cold Water" (Uji i Ftohte), asi 3 km od centra mesta.

Z prístavu premávajú 3 plavby týždenne do Brindisi v Taliansku s dobou plavby asi 5 hodín.