COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Durres - Bari je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Durres do Bari

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Albánsko do Taliansko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Durres - Bari

  • 3 Sailings Weekly 8 hr
  • Get price
  • 10 Sailings Weekly 9 hr
  • Get price
  • 12 Sailings Weekly 8 hr 45 min
  • Get price

Trajekty z Durres do Bari

Trasa trajektu z Durres Bari spája Albánsko s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Adria Ferries prevádzkuje svoje plavby 3 krát týždeň, Ventouris Ferries 10 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Grandi Navi Veloci je k dispozícii 12 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 25 plavby týždeň na trase z Durres Bari medzi Albánsko a Taliansko, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Durres

Drač (alb. Durres) je prístavné mesto, ktoré leží asi 33 km západne od hlavného mesta Tirana. Je to najstaršie a druhé najväčšie mesto Albánska, ktoré je dôležitým hospodárskym centrom. Mesto leží na pobreží jednej z najužších oblastí v Jadranskom mori, pričom taliansky prístav Bari je od neho vzdialený asi 300 km a prístav Brindisi 200 km.

Pamiatky v meste zahŕňajú hlavnú knižnicu, kultúrne centrum s divadlom Aleksander Moisiu, divadlo Estrada, bábkové divadlo a filharmóniu. Návštevníkom, ktorí majú radi históriu ponúka mesto veľký počet múzeí - archeologické múzeum, Royal Villa of Durres a múzeum histórie.

V Drači nájdete aj starobylé mestské opevnenie, katedrálu a najväčší amfiteáter na Balkáne, ktorý sa nachádza v blízkosti prístavu. Aj keď je jeho časť v súčasnosti zastavaná domami, uvažuje sa o jeho zapísaní na zoznam svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Trajekty z prístavu Brač premávajú do Bari, Ancony, Terstu a Brindisi.