Starlines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Starlines

Spoločnosť Starlines zabezpečuje pravidelné trajekty z prístavného mesta Brindisi v južnom Taliansku do Vlory.

Spoločnosť Starlines má pôsobivú flotilu moderných plavidiel, na palube ktorých je k dispozícii celý rad kabín, takže cestujúci môžu cestovať štýlovo. Lode majú veľký výber zariadení vrátane barov, reštaurácií, kaviarní a pohodlných televíznych salónikov, ktoré ponúkajú nádherný výhľad na Stredozemné more počas celej cesty.

Cestujúci, ktorí sa plavia so spoločnosťou Starlines, môžu na palube Red Star 1 precestovať Taliansko a Albánsko približne za 6 hodín. Táto trajektová linka je k dispozícii až 3-krát týždenne.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Starlines s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Starlines s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Starlines routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.