COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Agios Kirikos - Fournoi je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Agios Kirikos do Fournoi

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Ikaria do Egejské ostrovy.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Agios Kirikos - Fournoi

    • 2 Sailings Weekly 20 min
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 25 min
    • Get price

Trajekty z Agios Kirikos do Fournoi

Trajektová trasa Agios Kirikos Fournoi spája Ikaria s Egejské ostrovy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Dodekanisos Seaways sa plaví 2 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 20 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Hellenic Seaways sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 25 minút.

Celkovo je tu 4 plavieb týždeň na trase z Agios Kirikos Fournoi medzi Ikaria a Egejské ostrovy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Agios Kirikos

Agios Kirykos je mesto a magistrát na gréckom ostrove Ikaria, ktorý leží na severe Egejského mora. Názov ostrova je odvodený od Ikarusa, Daedalusovho syna v gréckej mytológii, ktorý spadol do mora neďaleko. V obci Kambos nájdete archeologické múzeum, ktoré sa nachádza na kopci, kde bola kedysi starobylá pevnosť Oinoe. Múzeum obsahuje viac ako 250 artefaktov, vrátane neolitických nástrojov, keramických kvetináčov, hlinených figúrok, stĺpov, mincí a vyrezávaných náhrobkov. Hneď vedľa múzea nájdete Agia Irini, najstarší kostol na ostrove.

Ostrov má trajektové spojenie s gréckymi prístavmi Pireus a Rafina, rovnako ako s Kykladskými ostrovmi Syros, Tinos, Mykonos a Andros. K dispozícii je aj preprava na Rhodos. Čas plavby je od 5 do 10 hodín v závislosti od typu trajektu a trasy.