Dodekanisos Seaways
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Dodekanisos Seaways

Ako už aj jej názov napovedá, spoločnosť Dodekanisos Seaways prevádzkuje veľké množstvo trajektových plavieb v okolí ostrovov Dodekanézy v Grécku.

Spoločnosť Dodekanisos Seaways, založená v roku 1999, zabezpečuje denné plavby spájajúce ostrovy Rhodos, Symi, Kos, Kalymnos, Leros, Leipsi, Patmos, Agathonisi, Halki, Tilos, Nisyros a Kastelorizo v juhovýchodnom Egejskom mori. Ponúka rozsiahly časový harmonogram, s plavbami od 20 minút do približne 4 hodín. Dodekanisos Seaways je obľúbenou voľbou pre cestovanie v rámci súostrovia Dodekanézy.

Spoločnosť prevádzkuje 3 lode: Dodekanisos Express, ktorá bola prvou loďou spoločnosti, Dodekanisos Pride – vysokorýchlostný katamarán, ktorý pozitívne prispel k reputácii spoločnosti v roku 2005 a loď Panagia Skiadeni, jediný veľký trajekt flotily aj pre vozidlá. Spoločnosť Dodekanisos Seaways sa stala dôležitou súčasťou v živote miestnych obyvateľov, ako aj turistov. Okrem toho dodržiava a ide nad rámec prísnych environmentálnych nariadení, za čo bola opakovanie ocenená, najmä vďaka svojmu pozitívnemu spoločenskému účinku v regióne.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Dodekanisos Seaways, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Dodekanisos Seaways na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Dodekanisos Seaways s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Dodekanisos Seaways

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.