COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dodekanisos Seaways

Ako už aj jej názov napovedá, spoločnosť Dodekanisos Seaways prevádzkuje veľké množstvo trajektových plavieb v okolí ostrovov Dodekanézy v Grécku.

Spoločnosť Dodekanisos Seaways, založená v roku 1999, zabezpečuje denné plavby spájajúce ostrovy Rhodos, Symi, Kos, Kalymnos, Leros, Leipsi, Patmos, Agathonisi, Halki, Tilos, Nisyros a Kastelorizo v juhovýchodnom Egejskom mori. Ponúka rozsiahly časový harmonogram, s plavbami od 20 minút do približne 4 hodín. Dodekanisos Seaways je obľúbenou voľbou pre cestovanie v rámci súostrovia Dodekanézy.

Spoločnosť prevádzkuje 3 lode: Dodekanisos Express, ktorá bola prvou loďou spoločnosti, Dodekanisos Pride – vysokorýchlostný katamarán, ktorý pozitívne prispel k reputácii spoločnosti v roku 2005 a loď Panagia Skiadeni, jediný veľký trajekt flotily aj pre vozidlá. Spoločnosť Dodekanisos Seaways sa stala dôležitou súčasťou v živote miestnych obyvateľov, ako aj turistov. Okrem toho dodržiava a ide nad rámec prísnych environmentálnych nariadení, za čo bola opakovanie ocenená, najmä vďaka svojmu pozitívnemu spoločenskému účinku v regióne.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Dodekanisos Seaways, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Dodekanisos Seaways na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Dodekanisos Seaways s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Dodekanisos Seaways