Anes Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Anes Ferries

ANES Ferries je grécka trajektová spoločnosť ponúkajúca spojenia z prístavov Volos, Pireus, Mantoudi a Glyfa na turisticky obľúbené Sarónske ostrovy a Sporady.

Spoločnosť bola založená v roku 1979 s cieľom prepojiť ostrov Symi so zvyškom krajiny, keďže vládli obavy, že miestni obyvatelia by mohli z ostrova odísť. Spoločnosť ANES (Anonymous Ferry Company of Symi) vznikla, aby podporila cestovný ruch a miestnu nákladnú lodnú dopravu.

V súčasnosti sú vo flotile Anes kompletne zrenovované plavidlá Proteus a Agios Nektarios, ktoré ponúkajú luxusný a príjemný zážitok na plavbách na Sáronske ostrovy a Sporady. Sú to veľké výletné trajekty, ktoré sú schopné prepraviť viac než 400 cestujúcich a 100 vozidiel a na ich palube nájdete široký výber zariadení, s miestami na sedenie na vonkajšej palube, ako aj pohodlné salóniky vo vnútri lode.

Sarónske ostrovy sú vzhľadom k svojej blízkosti k Aténam veľmi populárne medzi Grékmi, ktorí si na ne robia cenovo dostupné výlety, zatiaľ čo Sporady, ležiace severnejšie, ponúkajú jedny z najlepších lokalít na potápanie v Grécku.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Anes Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Anes Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.