COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Anes Ferries

ANES Ferries je grécka trajektová spoločnosť ponúkajúca spojenia z prístavov Volos, Pireus, Mantoudi a Glyfa na turisticky obľúbené Sarónske ostrovy a Sporady.

Spoločnosť bola založená v roku 1979 s cieľom prepojiť ostrov Symi so zvyškom krajiny, keďže vládli obavy, že miestni obyvatelia by mohli z ostrova odísť. Spoločnosť ANES (Anonymous Ferry Company of Symi) vznikla, aby podporila cestovný ruch a miestnu nákladnú lodnú dopravu.

V súčasnosti sú vo flotile Anes kompletne zrenovované plavidlá Proteus a Agios Nektarios, ktoré ponúkajú luxusný a príjemný zážitok na plavbách na Sáronske ostrovy a Sporady. Sú to veľké výletné trajekty, ktoré sú schopné prepraviť viac než 400 cestujúcich a 100 vozidiel a na ich palube nájdete široký výber zariadení, s miestami na sedenie na vonkajšej palube, ako aj pohodlné salóniky vo vnútri lode.

Sarónske ostrovy sú vzhľadom k svojej blízkosti k Aténam veľmi populárne medzi Grékmi, ktorí si na ne robia cenovo dostupné výlety, zatiaľ čo Sporady, ležiace severnejšie, ponúkajú jedny z najlepších lokalít na potápanie v Grécku.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Anes Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Anes Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Anes Ferries