COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Aquabus

Aquabus prevádzkuje celoročné spojenie medzi ostrovmi Ibiza a Formentera. Spoločnosť Aquabus, založená v roku 1985, poskytuje priateľské služby a flexibilné plavebné poriadky.

Aquabus Ferry Boats je súčasťou profesionálnej námornej školy Aquabus, ktorá ponúka námorné kurzy za prijateľné ceny. Spoločnosť má tiež lokálnu prevádzku, ktorá ponúka spojenia medzi najpopulárnejším klubmi a plážami na Ibize za jedny z najlepších cien na Ibize.

Keďže lode Aquabus sú pomerne malé, sú schopné plávať blízko pobrežia, a preto si z nich môžete vychutnať nádherný pohľad na morský svet v okolí ostrova Formentera. Trajekty spoločnosti na trase Ibiza - Formentera sa plavia každý deň počas roka a plavba trvá približne štyridsať minút, čo je jedna z najjednoduchších a najrýchlejších spôsobov dopravy medzi týmito dvoma ostrovmi. Aquabus je teda skvelou voľbou pre tých, ktorí sa chcú dostať na Ibizu a Formenteru a to všetko v úžasnej rodinnej atmosfére na palube našich lodí.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Aquabus, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Aquabus. Ak je to možné, taktiež porovnáme Aquabus s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube Aquabus

Všetky trasy Aquabus