Aquabus
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Aquabus

Aquabus prevádzkuje celoročné spojenie medzi ostrovmi Ibiza a Formentera. Spoločnosť Aquabus, založená v roku 1985, poskytuje priateľské služby a flexibilné plavebné poriadky.

Aquabus Ferry Boats je súčasťou profesionálnej námornej školy Aquabus, ktorá ponúka námorné kurzy za prijateľné ceny. Spoločnosť má tiež lokálnu prevádzku, ktorá ponúka spojenia medzi najpopulárnejším klubmi a plážami na Ibize za jedny z najlepších cien na Ibize.

Keďže lode Aquabus sú pomerne malé, sú schopné plávať blízko pobrežia, a preto si z nich môžete vychutnať nádherný pohľad na morský svet v okolí ostrova Formentera. Trajekty spoločnosti na trase Ibiza - Formentera sa plavia každý deň počas roka a plavba trvá približne štyridsať minút, čo je jedna z najjednoduchších a najrýchlejších spôsobov dopravy medzi týmito dvoma ostrovmi. Aquabus je teda skvelou voľbou pre tých, ktorí sa chcú dostať na Ibizu a Formenteru a to všetko v úžasnej rodinnej atmosfére na palube našich lodí.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Aquabus, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Aquabus. Ak je to možné, taktiež porovnáme Aquabus s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Na palube Aquabus

Aquabus routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.