Trajekty z Arrecife do Santa Cruz de Tenerife

Trajektová trasa Arrecife Santa Cruz de Tenerife spája Lanzarote s Tenerife a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Trasmediterranea sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 13 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Naviera Armas sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 10 hod.

Celkovo je tu 2 plavieb týždeň na trase z Arrecife Santa Cruz de Tenerife medzi Lanzarote a Tenerife. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Arrecife - Santa Cruz de Tenerife

Priemerné ceny pre Arrecife Santa Cruz de Tenerife

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Arrecife Santa Cruz de Tenerife je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Arrecife

Arrecife sa nachádza sa na španielskom ostrove Lanzarote, jedným z Kanárskych ostrovov. Názov mesta je odvodený od slova "útes" (v španielčine "Arrecife"), ktorým sú pokryté pláže. Mesto má na východnom pobreží ostrova prístav, odkiaľ trajekty smerujú na ostatné Kanárske ostrovy, ako aj do ďalších destinácií v Európe a kontinentálnej Afrike.

K populárnym atrakciám v meste patrí Al Charco San Gines, slané lagúny v centre mesta, obklopené rybárskymi chatrčami. Nájdete tu tiež starý zrekonštruovaný dom "La Casa de los Arroyo", kde sa nachádza vedecko-kultúrne centrum fyziky "Blas Cabrera".

Z Arrecife sa trajekty plavia aj do prístavov Cadiz, Las Palmas, Santa Cruz de La Palma a Huelva.