COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Barcelona - Mahon je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Barcelona do Mahon

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Španielsko do Menorca.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Barcelona - Mahon

  • 6 Sailings Weekly 7 hr
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 8 hr
  • Get price
  • 6 Sailings Weekly 8 hr 30 min
  • Get price

Trajekty z Barcelona do Mahon

Trasa trajektu z Barcelona Mahon spája Španielsko s Menorca a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Trasmediterranea prevádzkuje svoje plavby 6 krát týždeň, Grandi Navi Veloci 4 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Trasmed GLE je k dispozícii 6 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 16 plavby týždeň na trase z Barcelona Mahon medzi Španielsko a Menorca, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Barcelona

Barcelona patrí do autonómnej oblasti Katalánsko a je po Madride druhým najväčším mestom v Španielsku. Barcelona je jedným z najnavštevovanejších miest na svete a leží na pobreží, medzi ústiami riek Llobregat a Besos. Na západe mesto ohraničuje pohorie Serra de Collserola. V tomto krásnom meste nie je núdza o pamiatky alebo zážitky. Prejdite sa po gotickej štvrti (v katalánčine "Barri Gotic"), kde väčšina budov pochádza zo stredoveku a niektoré dokonca až z rímskej doby. Najznámejšou stavbou je ale nepochybne majestátny kostol, ešte nedokončená stavba Sagrada Familia, ktorá je vo výstavbe už od roku 1882. Okrem vzostupného cestovnému ruchu je mesto tiež populárnou destináciou pre mnoho veľtrhov a výstav a je tiež hlavným centrom pre šport, módu, vedu a umenie.

Prístav v Barcelone má tri terminály a je populárny pre trajekty smerujúce na Mallorcu, Ibizu, do Janova a Maroka (Tangier). Prístav tiež pojme mnoho výletných lodí plávajúcich cez Stredozemné more. Prístavné móla pre trajekty sa nachádzajú pomerne blízko centra mesta.