COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Belfast - Liverpool Birkenhead je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Belfast do Liverpool Birkenhead

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Severné Írsko do Anglicko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Belfast - Liverpool Birkenhead

    • 14 Sailings Weekly 8 hr
    • Get price

Trajekty z Belfast do Liverpool Birkenhead

Linka Belfast Liverpool Birkenhead spája Severné Írsko s Anglicko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Stena Line. Plavba sa uskutočňuje 14 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 8 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Belfast Liverpool Birkenhead sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Belfast

Belfast je hlavné mesto Severného Írska. Nachádza sa v grófstve Antrim, hoci čast mesta sa nachádza v grófstve Down. Mesto má dlhoročnú tradíciu vo výrobe írskych ľanových a tabakových výrobkov, v povrazníctve a stavbe lodí. Hlavný staviteľ lodí v meste, Harland and Wolf, je spoločnosť smutne známa postavením lode Titanic. V súčasnosti je Belfast hlavným centrom pre obchod, umenie, vzdelávanie, právo, podnikanie a samozrejme, turistiku.

Prístav v Belfaste je centrom pre vývoz a dovoz tovaru a pre osobnú trajektovú prepravu. Premáva odtiaľto pravidelná trajektová linka do Cairnryan v Škótsku s časom plavby okolo 2 hodiny a 15 minút. Tiež odtiaľto premávajú pravidelné trajektové linky do Liverpoolu v severozápadnom Anglicku. Počas turistickej sezóny spoločnosť Isle of Man Steam Packet Company prevádzkuje aj plavby z Belfastu do Douglasu (ostrov Man).